W Polsce opalanie topless wciąż wzbudza wiele kontrowersji, chociaż w wielu europejskich krajach nagie kąpiele słoneczne są jak najbardziej powszechne i nie wzbudzają żadnych emocji wśród pozostałych plażowiczów. Jednak amatorka takiej formy opalania musi pamiętać o ochronie swoich piersi – zwykły krem z filtrem to stanowczo za mało, aby w dostatecznym stopniu zabezpieczyć cienką i wrażliwą skórę.

Read More →

Męska bielizna na lato musi być lekka i przewiewna, aby mogła zapewnić komfort nawet w wyjątkowo upalne dni. Na szczęście jej producenci wychodzą naprzeciw tego typu potrzebom, czego dowodem są kolekcje slipów, szortów czy piżam wykonanych z bawełnianych tkanin o najwyższej jakości.

Read More →

Lato wiąże się z wyższymi temperaturami powietrza – warto pod tym kątem skompletować wygodną i atrakcyjną bieliznę. Upalne dni i gorące noce bywają bardzo uciążliwe, ale dzięki odpowiednio dobranym elementom garderoby możemy zapewnić sobie poczucie komfortu niezależnie od aury panującej za oknem. Bielizna na lato powinna być wykonana z tkanin o najwyższej jakości, gwarantujących jak najlepszą cyrkulację powietrza. Lepiej zrezygnować z opiętych fasonów szytych z domieszką sztucznych materiałów i postawić na delikatne, bawełniane tkaniny. Świetną propozycją może być także bielizna sportowa.

Read More →