MARILYN MONROEBieliźniane wpadki mogą przytrafić się każdemu – nawet, jeśli mamy za sobą pomoc stylistów – jak największe światowe gwiazdy, nigdy nie wiemy, kiedy i nas takowa czeka. Doświadczenia tak rodzimych, jak i zagranicznych celebrytek potraktować można jednak jako przestrogę oraz spróbować uczyć się na ich błędach. Niekiedy wystarczy jeden podmuch wiatru lub niefortunnie przybrana pozycja, aby całemu światu ukazała się nasza choćby i najpiękniejsza bielizna. Niestety, nie zawsze jest to równie zjawiskowe, jak słynne zdjęcie Marilyn Monroe, stojącej na kratce wentylacyjnej nowojorskiego metra i przytrzymującej zadzierającą się do samej góry sukienkę. Dziś na przykład pokazujemy te nieco mniej spektakularne wpadki gwiazd.

1. Edyta Górniak, czyli historia lubi się powtarzać

Edyta Górniak jak mało która polska gwiazda potrafi odhaczać kolejne bieliźniane wpadki. Jej majtki już kilkakrotnie ukazywały się oczom publiczności, zwłaszcza podczas koncertów. W tym przypadku jakiekolwiek rady na niewiele by się zdały – co prawda piosenkarka dobrała cielisty kolor bielizny, najmniej rzucający się w oczy, jednak taka długość spódnicy nie miała szans jej w jakikolwiek sposób zakryć.

2. Agata Młynarska, czyli pozycja ma znaczenie

Agata Młynarska to jedna z najpiękniejszych i najbardziej zadbanych polskich dziennikarek i telewizyjnych prezenterek. Mimo dojrzałego wieku wciąż potrafi zakasować wszystkich ciałem i urodą, choć i ona nie zdołała uniknąć niejednej modowej wpadki. Tutaj usiadła w na tyle niefortunny sposób, że wszyscy mogli podziwiać nie tylko jej długie i smukłe nogi, ale także to, co skrywały uda. Nawet odpowiednia długość spódnicy nie uratowała sytuacji – dlatego jedyne, co można tutaj doradzić, to zakładanie nogi na nogę bądź umiejętne ich krzyżowanie.

3. Kate Moss, czyli na paskach nie warto oszczędzać

Luźne jeansy doskonale prezentują się na szczupłych kobietach – podkreślają ich sylwetkę, dodają lekkości i młodzieńczego, nieco zadziornego sznytu. Słynna modelka, a przez kilka lat także partnerka Johnny’ego Deppa zapomniała jednak, że niekiedy warto jest założyć do nich też pasek. Co widać zresztą na zdjęciu, na którym fotograf uwiecznił jej czarne, koronkowe majtki.

4. Beyoncé, czyli uważajmy, jak wysiadamy z taksówki

Beyoncé nie bez powodu uważana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet świata – jej krągłe, piękne kształty są doskonałym dowodem na to, że seksapil wcale nie mieści się w rozmiarze zero. Niestety, tym razem gwiazda pokazała za wiele, niezbyt szczęśliwie próbując wydostać się z samochodu. Tym samym oczom żądnych wrażeń fotografów ukazały się jej seksowne, choć dosyć skąpe majtki.

5. Laura Whitmore, czyli na nogach świat się nie kończy

Irlandzka prezenterka telewizyjna Laura Whitmore pochwalić się może jednymi z najdłuższych nóg na świecie. Niestety, tym razem zapomniała, że tak dumne ich eksponowanie może zakończyć się niezbyt szczęśliwie. W ten sposób oczom wszystkich zainteresowanych ukazały się jej… cieliste majtki. Gdyby włożyła czarne, najpewniej zlałyby się z kolorem sukienki i wpadka byłaby niedostrzegalna. Nie tym razem jednak.

Dodaj komentarz

Post Navigation