W dzisiejszych czasach panie marzące o szczupłej sylwetce z łatwością mogą poprawić swoją figurę, sięgając po profesjonalną bieliznę wyszczuplającą. Aktualnie producenci oferują wiele interesujących fasonów, które często są nakierowane na skorygowanie konkretnych obszarów ciała. Bielizna wyszczuplająca świetnie sprawdzi się pod wieczorowymi kreacjami, gwarantując atrakcyjny wygląd w każdej sytuacji. Przez wyborem konkretnego fasonu warto zastanowić się, jakich efektów oczekujemy, dopasowując ubranie do specyfiki swojej sylwetki.

Na co zwrócić uwagę?

Body Envy marki Mitex łączy estetykę projektu z dobrymi własnościami poprawiającymi wygląd ciała.

Idealna bielizna wyszczuplająca powinna znakomicie przylegać do ciała, jednocześnie nie wywołując uczucia ucisku. Dobrym wyborem okaże się korygujące body, które jest cienkie niczym druga skóra. Warto zaznaczyć, że przy produkcji tego typu bielizny coraz częściej są wykorzystywane nowoczesne metody ultradźwiękowe. Dzięki nim body jeszcze lepiej przylega do ciała, nie odznaczając się pod odzieżą. Jest to bardzo ważne szczególnie w przypadku sukienek o cienkiej tkaninie. Bielizna wyszczuplająca powinna być bezszwowa, wykonana na bazie materiału o najwyższej jakości. Kluczowe jest, aby dzianina zapewniała odpowiednią cyrkulację powietrza, gwarantując poczucie komfortu w każdej sytuacji. Należy także zwrócić uwagę na obecność haftek, dzięki którym korygujące body, lub inny fason, będzie podlegać regulacji. Omawiana bielizna może obejmować niemal całą sylwetkę, a w modelach z miseczkami  istotne jest, aby były jak najlepiej dopasowane do piersi. Fason bielizny musi być dostosowany do konkretnej kreacji – w niektórych stylizacjach dobrym wyborem okaże się sam gorset lub halka.

Bezszwowe Plie 50433 wpływa nie tylko na wygląd talii i bioder, ale także pomaga wygładzić ślady po cellulicie na udach.

Najpopularniejsze fasony

Jednym z popularniejszych fasonów bielizny wyszczuplającej jest gorset modelujący, który świetnie maskuje dodatkowe kilogramy. Taki typ jest wybierany przez kobiety marzące o płaskim brzuchu. W wielu produktach dodatkowym atutem jest wzmacnianie lędźwiowego odcinka kręgosłupa, ułatwiając utrzymanie odpowiedniej postawy. Gorset modelujący nie obejmuje jednak bioder i ud. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem będą zabudowane body, które kończą się przed kolanami. To idealny wybór dla pań walczących z cellulitem oraz tkanką tłuszczową zlokalizowaną w okolicach bioder. Warto zaznaczyć, że zabudowane body często kończą się pod biustem, dzięki czemu wspaniale spłaszczają brzuch. Z ich pomocą można zadbać o kompleksowe wyszczuplenie sylwetki, kierując się indywidualnymi potrzebami. Popularnym fasonem jest także halka, która sprawdzi się pod wieczorowymi sukniami. Ważne jest, aby jej długość dopasować do specyfiki samej kreacji. Ten rodzaj bielizny również wspiera odcinek lędźwiowy kręgosłupa, pomagając w uzyskaniu właściwej postawy.

Halka Plie 50422 świetnie sprawdzi pod sukienkami.

Współczesna bielizna wyszczuplająca zachwyca wysoką jakością wykonania, co bezpośrednio wpływa na komfort noszenia. W przypadku pań ze znaczną nadwagą najlepszym wyborem okażą się zabudowane fasony, obejmujące większy obszar ciała. Dzięki różnorodności krojów każda kobieta ma szansę znaleźć coś dla siebie, kierując się specyfiką swojej figury. Popularne są również skromniejsze formy, jak np. korygujące majteczki. Nimi zajmiemy się jednak innym razem.

Dodaj komentarz

Post Navigation