Witajcie na blogu Misterna!

logo sklepu misterna.plJak mówi stara maksyma “kto stoi w miejscu, ten się cofa”, postanowiliśmy więc postawić kolejny krok i założyć wreszcie oficjalnego bloga sklepu Misterna. Zaczynamy powoli, trochę nieśmiało, może nieco nieporadnie, jednak na pewno żarliwie i z dużym zaangażowaniem. 🙂

Na naszym blogu chcielibyśmy przede wszystkim zebrać wszelkie informacje, które mogą przydać się Wam – Klientom naszego sklepu w poznaniu najciekawszych bieliźnianych propozycji oraz w świadomym doborze odpowiedniej dla siebie bielizny.

Na początku chcielibyśmy przedstawić Wam nasze pomysły na tego bloga.

  • W dziale “Misterne poradniki“ znajdziecie teksty poradnikowe, które dotyczyć będą najróżniejszych problemów, dylematów i pytań związanych z bielizną. Powiemy jak dobierać i wybierać bieliznę, podpowiemy jak o nią dbać oraz na jakie rozwiązania stylistyczne warto stawiać. Zależy nam na interakcji z Wami, więc jeśli macie pytania dotyczące bielizny piszcie w komentarzach, a być może uda nam się stworzyć jakiś sensowny artykuł, który pomoże rozwiązać Wasze dylematy. Już teraz oddajemy Wam pierwszy tekst poradnikowy – Jak dobrać biustonosz część I – Poznaj swój rozmiar.
  • W dziale “Bielizna wokół nas” będziemy prezentować różne rodzaje bielizny – zarówno te popularne i powszechnie znane, jak i te mniej rozpoznawalne. Poznacie tu historię, charakterystykę, przeznaczenie i właściwości różnych rodzajów bielizny – zarówno tej damskiej, jak i męskiej. Na początek – biustonosze dla mam karmiących.
  • W kategorii “Nowości i trendy” przedstawimy Wam najciekawsze propozycje z nowych kolekcji bielizny, które trafią do sklepu Misterna. Przyjrzymy się im nieco bliżej, opiszemy i poddamy Waszej ocenie.
  • Dział „Bielizna z bliska” to okazja do przyjrzenia się bliżej wybranym modelom bielizny, które można znaleźć w naszym sklepie. Będziemy tu przedstawiać najciekawsze (naszym zdaniem) produkty, a także najmodniejsze modele bielizny, które możecie u nas znaleźć.
  • Ostatni, najbardziej „luźny” dział naszego bloga to “Ciekawostki”. Wbrew pozorom świat bielizny nie jest tak nudny jak się niektórym wydaje i znaleźć tu można wiele zaskakujących ciekawostek i nieoczywistych faktów. O czym przekonacie się już wkrótce! 😉

Ten blog stworzony został z myślą o Was, drodzy Klienci sklepu Misterna.pl, zależy nam na kontakcie z Wami, tak więc jeśli macie jakieś pomysły na to, w którym kierunku powinniśmy rozwijać bloga, o czym chcielibyście tutaj przeczytać, czy też co powinniśmy tu zmienić po prostu dajcie nam znać w komentarzach – będziemy wdzięczni! 🙂 Tymczasem kończymy już ten nieco przydługi powitalny wpis i zapraszamy do lektury artykułów, a także regularnych odwiedzin bloga Misternej!

Dodaj komentarz

Post Navigation