Czy czarny biustonosz i biała bluzka to dobre połączenie? Jeszcze jakiś czas temu prześwitująca bielizna była synonimem złego smaku. Obecnie jednak odpowiednie zestawienie ciemnego biustonosza z białą koszulą może być najciekawszym punktem w stylizacji.

Czarny stanik pod białą bluzką – jak go nosić?

Nie da się ukryć, że prześwitująca bielizna zazwyczaj jest tym elementem stroju, który momentalnie przykuwa wzrok. Ważne jest zatem, aby dolna część stylizacji nie była zbyt wyzywająca – spódnica mini na pewno nie stanowi dobrego wyboru. Z drugiej strony, można także spróbować zatuszować efekt prześwitującej bielizny i postawić na awangardowe spodnie w oryginalne wzory lub długą spódnicę ozdobioną niebanalnymi aplikacjami. Należy podkreślić, że czarny stanik pod białą bluzką nie jest odpowiedni w oficjalnych zestawieniach – jeśli zależy nam na eleganckim wyglądzie w pracy, powinniśmy postawić na bardziej klasyczne rozwiązania.

Stylizacje gwiazd – czarny stanik i biała bluzka

Prześwitująca bielizna coraz częściej jest kluczowym elementem stylizacji modelek, aktorek i piosenkarek. Warto zainspirować się pomysłami celebrytek na to, aby czarny stanik pod białą bluzką jak najlepiej komponował się z pozostałymi elementami stroju.

Dodaj komentarz

Post Navigation