Każda kobieta marzy o posiadaniu atrakcyjnych piersi, które zachowałyby swoją jędrność pomimo upływu lat. Wbrew pozorom, ten cel nie jest trudny do osiągnięcia – wystarczy zmienić szkodliwe przyzwyczajenia i postawić na masaże wodne lub ćwiczenia nakierowane na piersi.

Jędrny biust a bielizna

Aby na dłużej zachować jędrne piersi, należy pamiętać o noszeniu odpowiedniej bielizny. Jest to szczególnie ważne u kobiet posiadających większy rozmiar biustu – jeśli nie zapewnimy mu efektywnego podtrzymania, szybko utraci jędrność. Jednocześnie biustonosz musi być jak najlepiej dopasowany do piersi, aby sprawdzał się w swojej roli – zarówno za ciasne, jak i za luźne modele nie są dobrym rozwiązaniem.

Ćwiczenia nakierowane na piersi i masaże

W trosce o atrakcyjny wygląd biustu, warto regularnie ćwiczyć. Najlepiej zdecydować się na trening nakierowany na wzmocnienie mięśni tkanki piersiowej. Odpowiednia stymulacja sprawi, że piersi szybko się uniosą. Warto także wprowadzić regularne masaże wodne biustu. W tym wypadku należy pamiętać, aby zawsze kończyć hydromasaż zimnym strumieniem wody.

One Thought on “Jak dbać o jędrność biustu?

  1. Bonira on 19 listopada 2018 at 11:23 said:

    Ja tam wolę zamiast ćwiczyć, nakładać krem ujędrniający Frashe 🙂 Moim zdaniem ćwiczenia raczej nie pomogą, bo piersi składają się w większości z tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Post Navigation