Depilacja laserowa cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet, którym zależy na satysfakcjonujących rezultatach. Dzięki niej można szybko pozbyć się zbędnego owłosienia i cieszyć się trwałym efektem. Tak jak w przypadku innych zabiegów kosmetycznych, również depilacja laserem posiada wady i zalety.

Depilacja laserowa – zalety

Najważniejszym atutem laserowego usuwania włosów jest trwałość zabiegu – dzięki niemu włosy nie odrastają z naświetlonych obszarów. Depilacja laserowa jest niemalże bezbolesna i nie powoduje żadnych komplikacji. Warto zaznaczyć, że zabieg pozwala zaoszczędzić czas, który do tej pory przeznaczaliśmy na tradycyjne metody golenia.

Depilacja laserem – minusy

Głównym minusem depilacji laserowej jest dość wysoka cena całego zabiegu. Konieczne jest poddawanie się paru sesjom naświetleń – aby usunąć włoski, które po pierwszym naświetlaniu jeszcze nie zdążyły urosnąć. Kłopotliwe jest także przygotowanie się do zabiegu. Należy również zaznaczyć, że nie każdy może skorzystać z tej nowoczesnej metody, aby pozbyć się zbędnego owłosienia. Depilacji laserowej nie mogą poddawać się między innymi osoby chore na bielactwo czy łuszczycę.

One Thought on “Depilacja laserowa – wady i zalety

  1. Felicia on 7 marca 2017 at 23:42 said:

    Ja chodziłam na laser do kliniki, ale w końcu zdecydowałam się na zakup własnego depilatora IPL od Panasonica i uważam, że to był super wybór. 🙂 efekty znakomite, włosy odrastają znacznie słabsze i mam spokój na długo.

Dodaj komentarz

Post Navigation