Koszula z długim rękawem kojarzy się z męskością i jest podstawowym elementem garderoby każdego eleganckiego pana. To ubranie, które najczęściej nosi się na gołe ciało, dlatego nie można odmówić mu pewnej dozy intymności. W niektórych sytuacjach męska koszula staje się ulubionym ubraniem kobiet…

Kiedy kobiety zakładają męskie koszule?

Nie da się ukryć, że panie najczęściej chodzą w męskich koszulach po wspólnie spędzonej nocy. Wiele kobiet zamiast szlafroka czy swetra woli zarzucić ciało koszulę partnera, aby w ten sposób dodatkowo podkreślić bliską relację z ukochanym. Panowie również to uwielbiają – wielu mężczyzn uważa, że nic tak nie dodaje kobiecie seksapilu jak męska koszula, oczywiście noszona na gołe ciało.

Jak nosić męskie koszule?

Panie, którym zależy na zmysłowym wyglądzie, koniecznie powinny pamiętać, aby pod męską koszulą nie nosić bielizny – luźny materiał powinien gdzieniegdzie odkrywać tajemnice kobiecego ciała. Można zapiąć koszulę na jeden lub dwa guziki, niekoniecznie symetrycznie. W nonszalancko zarzuconym, typowo męskim ubraniu, każda pani wygląda atrakcyjnie w oczach partnera.

Dodaj komentarz

Post Navigation