Body to część garderoby, która największym powodzeniem cieszy się zimą. Tę popularność zawdzięcza dobrą ochroną przed chłodem. Warto jednak wprowadzić je również do stylizacji na pozostałe pory roku. Zwłaszcza, że do dyspozycji mamy wiele modeli wykonanych z koronek i cienkich materiałów, świetnie podkreślające kobiecą sylwetkę i sprawiające, że look nabiera zmysłowego charakteru.

Coś więcej, niż tylko bielizna

Eleganckie body to nie tylko bielizna i warto o tym pamiętać, gdy planuje się stylizację na niecodzienną okazję. Jedną z nich jest romantyczna kolacja, inną wyjście do klubu. Z pewnością znajdzie się jeszcze co najmniej kilka okoliczności, przy których zechcesz założyć elegancką marynarkę. Bezpośrednio pod nią możesz nosić koronkowe body eksponujące dekolt, którym zastąpisz koszulkowy top.

Body z golfem – elegancja z pazurem

Body noszone bezpośrednio pod marynarką to propozycja nie tylko na romantyczne spotkanie, ale również stylizacja, jaką przygotujesz na nieco bardziej oficjalną okazję. Model z golfem uszyty z delikatnej siateczki podkreśli kobiecy look i doda mu intrygującego charakteru. Wystarczy założyć na nie żakiet lub kardigan, by wyglądać zmysłowo w dobrym stylu.

Dodaj komentarz

Post Navigation