Piżama męska często jest zastępowana zwykłym t-shirtem lub podkoszulką i szortami, ponieważ dla wielu panów właśnie taki strój jest synonimem wygody. Tymczasem odpowiednio wybrana bielizna nocna dla panów może okazać się naprawdę komfortowa, ogrzewając ciało podczas długich, zimowych wieczorów. Bez wątpienia jest to doskonały pomysł na uniwersalny prezent dla mężczyzny.

Bielizna nocna – wzory i fasony

Piżamy męskie są dostępne w wielu wariantach, jeśli chodzi o grubość tkaniny czy długość rękawów. Dzięki temu z łatwością można wybrać model dopasowany do indywidualnych preferencji. Latem praktyczniejszym rozwiązaniem będą rozpinane piżamy męskie z krótkimi rękawami. Zimą natomiast lepszym wyborem okaże się ciepła bielizna nocna. Szeroki wybór wzorów i kolorów jest dodatkową zaletą – najpopularniejsze są produkty utrzymane w spokojnej kolorystyce, ale można także znaleźć bardziej oryginalne warianty.

Piżama Henderson Icon 33767

Piżamy męskie – jaka tkanina jest odpowiednia?

Idealne piżamy męskie powinny być przede wszystkim bardzo wygodne w noszeniu. Bielizna wykonana ze sztucznego tworzywa nie jest dobrym wyborem, ponieważ nie przepuszcza powietrza. Najlepiej zdecydować się na bawełniane produkty, wyróżniające się lekką i przewiewną tkaniną. Taka bielizna nocna na pewno przypadnie do gustu niejednemu mężczyźnie, zapewniając stuprocentowy komfort podczas snu.

Piżama Henderson 34272

Wygodna piżama to znakomity prezent dla męża, brata czy przyjaciela – należy jednak pamiętać o wyborze produktu o jak najwyższej jakości. Najważniejsze jest, aby bielizna była uszyta na bazie naturalnej bawełny.

Dodaj komentarz

Post Navigation