Zacznijmy od tego dla kogo jest biustonosz push-up. Najczęściej kojarzymy, że jest on dedykowany dla kobiet z małymi piersiami, jednak sprawdzą się one także świetnie dla pań z większym rozmiarem, które borykają się z problemem opadających piersi i brakiem ich jędrności. Co ważne, prawidłowo dobrany stanik nada im atrakcyjnego wyglądu oraz seksapilu i kobiecości. Nic dziwnego, że ma on wiele zwolenniczek.

Po czym rozpoznać stanik push-up?

To, co go wyróżnia, to charakterystyczne miseczki — posiadają one specjalnie uformowane wkładki i wyróżniają się ich budową. Jego specyficzna konstrukcja pozwala optycznie powiększyć i uwydatnić biust, a także nadać mu odpowiednich kształtów. Co ciekawe, niektóre staniki posiadają termiczne wkładki, które pod wpływem ciepła jeszcze dokładniej dostosowują się do kształtów naszych piersi, co zapewnia komfort i wygodę w codziennym użytkowaniu.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar?

Pamiętajmy, że to jakiego dokonamy wyboru rozmiaru przy zakupie, będzie miało duży wpływ na jakość i komfort podczas codziennych czynności. Dużo kobiet ma tendencję do wybierania zbyt małych i ciasnych staników, które nieodpowiednio zbierają biust i niejednokrotnie sprawiają dyskomfort w noszeniu, a także mogą doprowadzić do otarć i bólu.

Pierwsza i zasadnicza zasada przed zakupem biustonosza to zmierzenie obwodu pod biustem oraz w samym biuście. Mierzyć powinno się na gołej skórze, stojąc wyprostowanym na pewnym wdechu. Jeżeli chcemy uzyskać dokładny wymiar, należy wykonać to taśmą krawiecką.

Zaczynamy od zmierzenia obwodu pod biustem, a od uzyskanego wyniku odejmujemy 5 cm. Następnie rozmiar miseczki mierzymy poprzez lekkie nachylenie się do przodu i przyłożenie taśmy na wysokości brodawek — czyli w najszerszym miejscu. Miseczki będą odpowiednio dobrane, jeżeli będą obejmować całą pierś i je delikatnie od siebie oddzielać.

Nie zapominajmy także o odpowiedniej regulacji ramiączek, które także są odpowiedzialne za utrzymanie w odpowiednim miejscu naszego stanika. Nie powinny one sprawiać dyskomfortu podczas noszenia i opadać na ramiona.

Bielizna to tak zwana nasza druga skóra, dlatego istotne jest, by była ona odpowiednio dobrana, wykonana z delikatnych materiałów i co najważniejsze — wygodna i nieograniczająca naszych ruchów.

Zapraszamy do obejżenia szerszej oferty biustonoszy push up na misterna.pl.

Dodaj komentarz

Post Navigation