Zima to dla wielu osób znienawidzona pora roku. Winne temu są przede wszystkim niskie temperatury, które nie wszyscy dobrze znoszą. Na szczęście w prosty sposób można pomóc zmarźluchom i sprawić, że pokochają ten czas, gdy świat okryty jest białym puchem. Jak tego dokonać?

Ubiór na cebulkę

Ciocie i babcie z pewnością powtarzają nam od lat, że zimą najważniejsze jest to, aby ubrać się na przysłowiową cebulkę. Jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ w każdej chwili możemy pozbyć się jakiejś warstwy, jeśli poczujemy, że nam za ciepło. Nie musimy natomiast obawiać się o to, że zmarzniemy. Co powinien zawierać strój na cebulkę? Przede wszystkim podkoszulkę, zwykłą bluzkę, na to sweterek, a na wierzch zawsze można jeszcze założyć ciepłą kamizelkę.

Chroń nogi podczas mrozów

Bardzo często marzną nasze nogi. Zimą warto zrezygnować z cieniutkich rajstop i zaopatrzyć się w te grubsze. Można je zakładać nawet pod spodnie. Jeśli zaś decydujemy się na spódnicę, dobrze jest założyć jeszcze getry lub rajstopy z puszkiem w środku. Nie powinniśmy także zapominać o zaopatrzeniu się na zimę w grube skarpety, np. wełniane.

Ciepła bielizna

Zimą bardzo ważna jest odpowiednia bielizna. Na ten czas lepiej zrezygnować ze stringów i postawić np. na damskie bokserki. Ponadto warto nosić podkoszulkę, która chroni nerki. Wiele osób decyduje się na body, które nie tylko gwarantują nam ciepło, ale i seksowny wygląd. Poza tym należy odłożyć na bok cienkie skarpetki stopki i postawić na rajstopy.

Dodaj komentarz

Post Navigation