Pierwsze wrażenie zrobisz tylko raz. Pamiętaj o tym wybierając się na spotkanie z rodzicami swojego ukochanego. To, jak odbiorą Ciebie w momencie zapoznania się, może mieć duże znaczenie dla relacji jaka między Wami zapanuje. Ubierz się skromnie, ale szykownie. Zadbaj o każdy element garderoby. Starannie dobierz nie tylko zewnętrzne elementy stroju, ale też bieliznę, która skryje się pod nim.

Skromnie, ale szykownie – czyli jak?

Swoje ulubione, wygodne dresy schowaj do szafy. Na spotkanie z potencjalnymi, przyszłymi teściami nie będą one dobrym wyborem. Podobnie jak ukochany zestaw imprezowy. W takiej kreacji nie masz co liczyć na dobrą opinię w oczach rodziców chłopaka. Zostaniesz odebrana jako dziewczyna podążająca z zabawą i nie skupiająca się na obowiązkach domowych, a przecież nie jest to w ich odczuciu idealna partnerka dla ukochanego syna. Podobnie, jak dziewczyna ubrana w dres – w takim outficie sprawisz niechlujne wrażenie i zasugerujesz, że nie dbasz nie tylko o swój wizerunek, ale również otoczenie, w którym przebywasz.

Dobrym rozwiązaniem będzie skromna elegancja. Ulubione dżinsy zastąp eleganckimi spodniami zestawionymi z klasyczną koszulą lub ołówkową spódnicą. Pamiętaj o detalach, które mogą dodać szyku lub zepsuć efekt. W dobrym stylu będzie założenie delikatnych pończoch lub rajstop nawet w upalny dzień. To protokolarna zasada oficjalnych spotkań i wymóg stawiany w wielu firmach. Wykorzystaj ją również przy zapoznaniu się z rodzicami chłopaka. Eleganckie, delikatne pończochy w neutralnym kolorze pomogą Ci zdobyć dodatkowe punkty w ocenie wystawionej przez potencjalnych przyszłych teściów.

Nie eksponuj dekoltu

Nawet najbardziej ponętny, kobiecy dekolt nie powinien być eksponowany na spotkaniu z rodzicami chłopaka. Zwłaszcza gdy macie na nim dopiero się poznać. Zadbaj nie tylko o głębokość wycięcia bluzki lub sukienki, ale też dobór odpowiedniego biustonosza.

Wygodny biustonosz to podstawa, jeśli chodzi o dobre samopoczucie w krępującej sytuacji. Odpowiedni komfort zapewnisz sobie przede wszystkim dobrze dobranym rozmiarem i modelem biustonosza. Przy dużych piersiach zapewnij im dobre potrzymanie od spodu i zwróć uwagę na ramiączka – szerokie nie będą boleśnie wbijać się w ciało.

Sięgając po seksowny biustonosz z koronkowym wykończeniem zwróć uwagę, by ponętne elementy wykończenia nie wysuwały się z dekolt i tym samym nie zwracały uwagi otoczenia na tę część ciała.

Długość spódnicy i sukienki ma znaczenie

Decydując się założyć elegancką sukienkę lub spódnicę, zwrócić uwagę na jej długość. Zwłaszcza gdy planujesz założyć pod nią dodające pewności siebie i kobiecego wdzięku pończochy z koronką. Takie wykończenie wychylające się spod kusej spódniczki nie doda Ci uroki. Wręcz przeciwnie – sprawi, że zostaniesz odebrana, jako osoba wulgarna.

Jeśli już jednak postanowisz założyć krótką spódnice lub sukienkę, sięgnij po pończochy z delikatnym, nie zwracającym na siebie uwagi wykończeniem w części udowej.

Dodaj komentarz

Post Navigation