posladki

Piękne pośladki to marzenie każdej kobiety. Ładna i jędrna pupa to nie tylko lepsza prezencja i uznanie w oczach partnera, ale także możliwość zakładania modnych obcisłych kostiumów czy wieczorowych sukienek. Nic jednak nie przychodzi samo i o jędrne oraz ładnie podniesione pośladki trzeba nieco powalczyć.


Podstawą jest dieta, która skutecznie pozwala pojedynkować się ze zbędnym tłuszczykiem oraz znienawidzonym cellulitem. Dużo cytrusów, warzywa i pełne ziarna to klucz do właściwego zadbania o swoją figurę. Droga do uzyskania ładnej pupy może być też wspomagana przez masaż oraz odpowiednio dobrane kosmetyki. Preparaty na bazie kofeiny potrafią bardzo pomóc w ujędrnianiu pośladków a ich dodatkową zaletą jest fakt, że działają bez dodatkowych zabiegów – najczęściej w nocy.
Dobry masaż z użyciem strumienia wody, szorstkiej gąbki lub specjalnego urządzenia z pewnością bardzo pomoże. Wszelkie te zabiegi są bardzo skuteczne, ale niestety na efekty trzeba w ich przypadku trochę poczekać – jeżeli trzeba szybko poprawić nieco wygląd pośladków (na przykład żeby włożyć szałową kreację na wesele lub bankiet) to najlepszym wyjściem może okazać się bielizna modelująca. Specjalne figi natychmiast pomogą zamaskować pewne niedoskonałości, a dodatkowo – korzystając z nieco bardziej rozbudowanej bielizny – można także poprawić inne mankamenty figury.

01-figi-d

Innym rozwiązaniem są figi push up. Działają one na podobnej zasadzie co znany typ biustonosza. Posiadają w tylnej części specjalne wkładki, które optycznie powiększają pupę i nadają jej ponętne rysy. Działają szybko i prosto, ale na dłuższą metę nie są zbyt praktyczne.

boom-d

One Thought on “Jak podnieść i ujędrnić pośladki?

  1. Super są takie figi, to naprawdę działa.

Dodaj komentarz

Post Navigation