Panie posiadające figurę klepsydry mogą pochwalić się idealną, kobiecą figurą. Co za tym idzie, niemal każdy fason będzie dla nich odpowiedni, w zależności od indywidualnych preferencji. Warto jednak zastanowić się, jaka bielizna będzie najlepszym rozwiązaniem przy takiej sylwetce. Na początku jednak należy podkreślić, jakie są główne cechy klepsydry. Ta specyficzna sylwetka charakteryzuje się obfitym biustem oraz krągłymi biodrami, przy wyraźnie zarysowanej talii. Dobrana bielizna musi być zatem stabilna, aby przede wszystkim podtrzymywać piersi, zapewniając odpowiedni zarys bioder.

Jaki biustonosz jest najlepszy dla klepsydry?

Figura klepsydry kojarzy się przede wszystkim z dużym biustem. Piersi są walorem kobiecości, dlatego koniecznie należy zadbać o ich odpowiednią oprawę. Właścicielki obfitego biustu powinny pamiętać o wygodzie. Wybrane biustonosze muszą być komfortowe w noszeniu. Stanik powinien być tak dopasowany, aby nie uciskał ciała, ale jednocześnie we właściwy sposób modelował piersi. Lepiej nie decydować się na propozycje ze zbyt dużym wypełnieniem – efekty podwójnego push up są zarezerwowane raczej dla pań o mniejszym biuście.

Biustonosz Gorteks Scarlet/B3

Kluczowe jest natomiast, aby bielizna idealnie podtrzymywała piersi i przy okazji skusić się na biustonosz o szerokich ramiączkach. Typ fasonu może należeć do gatunku półusztywnianych – koniecznie z fiszbinami, które pełnią funkcję podtrzymującą. W sklepach można znaleźć wiele tego typu propozycji,  są to zarówno bardziej kryte modele, jak i nieco mniej zabudowane. Różnorodność wzorów i motywów sprawia, że każda pani o figurze klepsydry znajdzie coś dla siebie – nie tylko jeśli chodzi o bieliznę w stonowanych kolorach, ale także o produkty utrzymane w intensywnej kolorystyce.

Biustonosz AVA 1342

Na jakie figi należy się zdecydować?

Jeśli chodzi o fasony majtek, panie o figurze klepsydry mogą skusić się na zabudowane figi. Taki model bielizny damskiej doskonale podtrzyma biodra, gwarantują stuprocentowy komfort. W sklepach można znaleźć propozycje z mniejszym i większym zabudowaniem, które spełnią oczekiwania najbardziej wybrednej konsumentki. Każda pani o figurze klepsydry powinna posiadać chociaż jeden model bardziej zabudowanych fig, które doskonale sprawdzą się pod eleganckimi sukniami. Z ich pomocą można nie tylko wymodelować same biodra, ale także dodatkowo podkreślić talię. Warto wybrać propozycję z silikonową taśmą umieszczoną w górnej części bielizny – dzięki temu figi nie będą się zsuwać, nawet w przypadku wielogodzinnego noszenia. Obecnie producenci bielizny dbają o to, aby tego typu fasony jak najlepiej dopasowywały się do sylwetki.

Wysokie figi MAT F2102/52

Kobiety o figurze klepsydry mogą liczyć na szeroki wybór stosownej bielizny, która zapewni im stuprocentową wygodę w każdej sytuacji. Stabilne, podtrzymujące piersi biustonosze i zabudowane, modelujące figi, to idealna propozycja dla każdej pani o omawianej sylwetce. Warto podkreślić, że dzięki odpowiednio dobranej bieliźnie można sprawić, że sukienka czy kombinezon będzie jeszcze lepiej leżeć na naszym ciele.

Dodaj komentarz

Post Navigation