Coraz więcej pań zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie bielizny damskiej do sylwetki. Warto podkreślić, że dotyczy to nie tylko biustonoszy, ale również majtek. Figi dostosowane do kształtu pośladków nie tylko akcentują atuty figury, ale jednocześnie są bardzo wygodne w noszeniu. Na szczęście w dobrze zaopatrzonych salonach czeka na nas szeroki wybór fasonów dolnej części bielizny – dzięki temu każda z nas ma szansę odnaleźć dla siebie majtki o idealnym kroju.

Stringi – do jakiej sylwetki pasują?

Niewątpliwie jedną z popularniejszych propozycji z zakresu damskiej bielizny są stringi. Kobiety chętnie po nie sięgają, aby poczuć się atrakcyjnie i wspaniale podkreślić swoje naturalne krągłości. Niestety, ten krój nie zawsze okaże się świetnym wyborem – zwłaszcza wśród pań walczących z widoczną nadwagą. W przypadku stringów dopasowanie do pośladków musi uwzględniać minimalistyczną formę omawianej bielizny. Te charakterystyczne majtki nie podtrzymują pupy, dlatego najlepiej sprawdzą się u pań, które mogą pochwalić się jędrnymi pośladkami i gładką skórą. Zdecydowanie nie jest to właściwy fason dla kobiet zmagających się ze znaczną nadwagą.

Dopasowanie bielizny do sylwetki – majtki z podwyższonym stanem

Panie posiadające pupę w kształcie jabłka zazwyczaj mają wystający brzuszek. W przypadku mało jędrnych i płaskich pośladków najlepiej sięgnąć po bieliznę modelującą. Dobrym wyborem będą majtki z podwyższonym stanem, maksymalnie zabudowane, o właściwościach korygujących. Z ich pomocą zadbamy o uniesienie pośladków i nadanie im zmysłowego kształtu. W przypadku pupy w kształcie jabłka należy zrezygnować z majtek typu szorty czy z fasonów o widocznie obniżonym kroju.

Damskie bokserki, a kształt pupy

Do grona bardziej uniwersalnych fasonów bielizny należy zaliczyć między innymi damskie bokserki. Ponieważ ich znakiem rozpoznawczym jest nieco wydłużona dolna część, znakomicie sprawdzą się w przypadku kobiet posiadających niewyćwiczone pośladki. Nie da się ukryć, że niezbyt jędrna pupa nie wygląda zbyt ponętnie – a dzięki zabudowanym bokserkom z łatwością można zamaskować tę niedoskonałość.

Uniwersalne figi – czy zawsze są dobrym wyborem?

Niezależnie od kształtu pupy, damskie figi zawsze będą optymalnym wyborem – warto jednak dokładnie przyjrzeć się dostępnym fasonom. Ich doskonałe dopasowanie do pośladków jest możliwe dzięki zabudowanej formie. Kobiety posiadające pupę w kształcie gruszki dzięki figom mogą ukryć niedoskonałości sylwetki. W tym celu wystarczy sięgnąć po fason o szerszych bokach i kroju biodrówek, które okażą się niezastąpione w optycznym wykreowaniu atrakcyjnej figury.

Odpowiednio dobrane majtki mogą okazać się bardzo efektywne, jeśli chodzi o uzyskanie wymarzonego kształtu pośladków. Warto zadbać o dopasowanie bielizny do sylwetki, aby poczuć się atrakcyjnie niezależnie od mankamentów figury. Fasony majtek są naprawdę bardzo zróżnicowane, dlatego z łatwością można dobrać krój pod kątem kształtu pośladków, ich jędrności oraz stopnia nadwagi.

Dodaj komentarz

Post Navigation