Niekiedy klasyczny, funkcjonalny biustonosz się nie sprawdza, szczególnie gdy mowa o wyciętej kreacji. Może on nieco wystawać przez sukienkę lub inną elegancką bluzkę, jednak jest na to rozwiązanie. W tym przypadku polecamy postawić na specjalne taśmy do oklejania biustu typu BOOBY TAPE. Dzięki niej można wyczarować niesamowity efekt i zadbać o odpowiednio podniesiony biustu. Dlaczego warto? Sprawdźmy!

Czym dokładnie jest taping?

Wielu osobom taping kojarzy się przede wszystkim z taśmami do kinesiotapingu, jednak w tym przypadku nie o tym mowa. Jeśli chodzi o aspekt biustu, to taping jest metodą, która pomaga wymodelować biust z pomocą specjalnych taśm. Można zatem bez większego problemu odpowiednio unieść piersi nawet w przypadku wymagających sukienek czy innych kreacji. Pamiętaj jednak, że taśmy stosowane w tym przypadku, nie są zamiennikiem tych, które stosuje się w celach leczniczych. Są one jednak odpowiednio delikatne i bezpieczne dla wrażliwej skóry.

Najważniejsze zasady, które musisz przestrzegać podczas tapingu

  1. Przede wszystkim pamiętaj, aby wykonać test i sprawdzić, czy nie pojawi się żadna reakcja alergiczna.
  2. Taśm należy przyklejać na czystą, suchą skórę. Poleca się także odtłuszczenie jej z pomocą na przykład wacika ze spirytusem. Dzięki temu taka taśma lepiej się trzyma.
  3. Zabezpiecz w odpowiedni sposób brodawki.
  4. Pamiętaj, że taśmy mocną się rozciągają, przećwiczyć zatem przyklejanie ich nieco wcześniej.
  5. Po naklejeniu taśmy na biust musisz ja lekko przycisnąć i rozetrzeć, dzięki temu klej się lepiej rozprowadzić.
  6. Podczas zdejmowania najlepiej posmarować skórę czymś tłustym, aby nie powodować bólu.

A zatem teraz wiesz już wszystko na temat tapingu. Następnym razem, gdy nie uda Ci się dopasować biustonosza pod specjalną bluzkę lub sukienkę, będziesz wiedzieć, co robić!

Dodaj komentarz

Post Navigation