Rosnąca popularność modelek plus size może być zwiastunem zmieniających się trendów – projektanci coraz częściej tworzą kolekcje, w których każda kobieta może poczuć się atrakcyjnie, niezależnie od rozmiaru. Modelki plus size prezentują również bieliznę – warto przyjrzeć się ich najnowszym propozycjom.

Ashley Graham – najpopularniejsza modelka plus size

Na miano najbardziej znanej modelki + size bezapelacyjnie zasługuje Ashley Graham, która dość często prezentuje eleganckie biustonosze czy stroje kąpielowe. Trzeba przyznać, że wygląda w nich bardzo atrakcyjnie, a poszczególne fasony są świetnie dobierane pod kątem jej sylwetki. Jeśli ktoś chciałby na bieżąco śledzić jej dokonania, powinien zwrócić uwagę na aktywność modelki w mediach społecznościowych.

Paloma Elsesser – jakie kolekcje prezentuje?

Kolejna najpopularniejsza modelka plus size Paloma Elsesser często prezentuje właśnie bieliznę, idealnie dopasowaną do jej figury. Dzięki niej wiele puszystych pań przekonało się do eleganckich fasonów biustonoszy o koronkowych wykończeniach. Ashley Graham i Paloma Elsesser udowadniają, że zmysłowy wygląd nie jest uzależniony od rozmiaru!

Dodaj komentarz

Post Navigation