Wydaje Ci się że widziałeś wiele i nic nie może Cię zaskoczyć? Masz rację…tylko ci się wydaje. Moda zmienia się nieustannie. Duże rewolucje dotyczą również branży bieliźniarskiej. Projektanci z roku na rok sięgają po coraz odważniejsze, a nieraz dziwniejsze patenty. Chcąc zaistnieć na rynku i za wszelką cenę przebić się swoją oryginalnością. W końcu nie ważne jak się mówi, byle gadali. Zapominają jak łatwo wpaść w pułapkę i „zabłysnąć” tandetą. No cóż, nie nam to oceniać. Od tego są modowi specjaliści, styliści, blogerzy i bywalcy wielkich pokazów. My możemy jedynie zobaczyć, co zaserwowano nam tym razem i zadać sobie pytanie – po co to? Oto najdziwniejsza bielizna, jaką kiedykolwiek zaprojektowano.

1. Bielizna świecąca w ciemności. Wyobrażacie sobie gorset, który po wyłączeniu światła zaczyna świecić? Tak, ktoś wpadł na ten genialny pomysł. Ku uciesze tych, których przerastają rachunki za prąd.

2. Świecące bokserki. Męska wersja powyższego gorsetu. Z tą różnicą, że bokserki nie przypominają żarówki, ale lampki choinkowe. Mężczyzna wchodzący w takim wdzianku do sypialni zdaje się mówić: Merry Christmas, Dear!

3. Bielizna bańka. Gdyby lampki nie wystarczyły zawsze można przyodziać majtki na kształt bombki. W końcu wszyscy lubią święta!

4. Stanik z ptaków.  Idealne odzienie dla żony ornitologa. Dwa ptasie dzióby otoczone piórami z pewnością sprawią mu radość. Tylko co na to żona?

5. Bielizna z klocków Lego. Jeśli twój mężczyzna nadal jest dużym chłopcem i nie wyrósł z dziecięcych zabawek, zrób mu przyjemność. Przyodziej gorset ozdobiony klockami lego. Będziesz wyglądać jak żywcem wyjęta z Legolandu.

6. Bielizna tłumiąca gazy jelitowe.  No cóż nie wiem, czy to wymaga jakiegokolwiek komentarza. Wszak to sprawa naturalna. Ale tak na wszelki, żeby tę naturę jednak oszukać…

7. Jadalna bielizna z mięsa. Załóż sobie bieliznę rano, a kiedy wieczorem poczujesz, że pora zmienić tę część garderoby, będzie idealna na… kolację. Wówczas możesz zdjąć majtki i bez skrępowania położyć je na grillu. W końcu są one z mięsa. Pozostaje tylko życzyć smacznego współbiesiadnikom.

8. Stanik z bekonu. Jeszce tylko przyodziejesz jadalny dół z mięsa i zestaw gotowy. Na plażę w sam raz. A później stanik też może wylądować na grillu. W końcu im więcej jedzenia tym lepiej.

9. Bielizna 3D. Chyba nie trudno się domyślić, że tego typu bielizna przeznaczona jest dla panów. A jej autorem jest sam Calvin Klein. No cóż, wyobraźnia wielkich wizjonerów jak widać nie zna granic.

0. Bokserki z chipów komputerowych. Strój stworzony chyba z myślą o informatykach. Jednak waham się, czy nawet oni będą chcieli to nosić…

11. Bielizna dla dwojga. Dosłownie dla dwojga. Po prostu dwie osoby w jednych majtkach. Cudnie, prawda? Taka alternatywa dla oszczędnych, albo spragnionych bliskości. W sumie to chyba bardziej dla chcących poczuć się jak bliźnięta syjamskie.

12. Stanik- akwarium. Lubisz rybki? Lubisz wodę? Załóż akwarium na własnym biuście. Dziś to nie problem.

13. Jeansowe pieluchy.  Jeansy pasują do wszystkiego i na każdą okazję. Czy dziecko nie ma prawa czuć się modne? Nawet niemowlak?

14. Stanik z kapusty. W sam raz na zagryzkę do tego z grilla…

Dodaj komentarz

Post Navigation