Tradycją wigilijną w wielu domach są skarpetki ukryte pod choinką w charakterze prezentu dla męża, brata lub chłopaka. Z pewnością należą one do praktycznych upominków, które znajdą zastosowanie w codziennym życiu. Warto jednak potraktować je jako dodatek do większego prezentu i zaskoczyć bliskiego serce mężczyznę ciekawym podarkiem.

Szlafrok na wieczorny relaks

Szlafrok to element garderoby, który przez wielu mężczyzn traktowany jest jako zbędny gadżet. Gdy już pojawi się w męskiej szafie, okazuje się jednak bardzo przydatną rzeczą. Warto więc skorzystać z okazji i podarować go tacie, mężowi lub bratu po wigilijnej wieczerzy.

Piżama na dobry sen

Nie od dzisiaj wiadomo,że nastrój na cały dzień tworzy się w chwili pobudki. Warto więc podarować swojemu mężczyźnie dobry nastrój na każdy poranek.Najłatwiej zrobić to, wręczając mu wygodną piżamę. Wyspany mąż, tato lub brat w nowy dzień wkroczy pełen energii i pozytywnego nastawienia.

Bielizna dla wybranka serca

Szukając prezentu dla męża, chłopaka lub narzeczonego, można pokusić się o bardziej osobiste elementy garderoby. Mogą to być np. bokserki z zabawnym nadrukiem. Kolorowy print utrzymany w świątecznym klimacie wpisze się w bożonarodzeniowy nastrój, a wesołe postacie zwierząt dodadzą humoru podczas pozostałych dni w roku.

Zestaw bielizny dla aktywnych

Każdy aktywny mężczyzna lubujący się w sportach zimowych potrzebuje bielizny termoaktywnej. Taki upominek doceniony zostanie przy najbliższym wyjeździe na narty lub zimowym treningu na świeżym powietrzu. Wraz z nim obdarowuje się mężczyznę troską o jego dobre samopoczucie i wsparciem dla realizacji jego sportowych pasji.

Dodaj komentarz

Post Navigation