Trudno jest pożegnać się z ulubionymi elementami garderoby. Zwłaszcza gdy są dobrze dopasowane i komfortowe w noszeniu. Zdarza się, że po dłuższym użytkowaniu fason nieco się opatrzy i straci na odbiorze. Jednak na ryku dostępne są sprytne akcesoria, które w prosty sposób odświeżą Twój ulubiony biustonosz.

Dopinane ramiączka – najszybsza metamorfoza biustonosza

Wystarczy kilka chwil, by dobrze znany biustonosz zmienił swój design. Pomogą w tym dopinane ramiączka. Dodatkowy element można wykorzystać jako ozdobę ponętnego dekoltu wyeksponowanego przez ulubiony biustonosz.

Choker ozdobi biustonosz i szyję

Swój ulubiony i sprawdzony w wielu sytuacjach biustonosz możesz odświeżyć, dopinając do niego ozdobny choker. Subtelna koronka zastąpi naszyjnik dodając kreacji kokieteryjnego, uwodzicielskiego charakteru.

Doczepiany łańcuszek doda charakteru

Ulubiony biustonosz i dekolt zyskają ciekawego charakteru, gdy ozdobi się je misterną biżuterią. Świetnie nadaje się do tego delikatny łańcuszek złożony z kilku elementów połączonych w taki sposób, by stworzyć konstrukcję biustonosza. Można nosić go bezpośrednio na ciele, pokazując jedynie fragmenty łańcuszka ponętnie wychylające się spod dekoltu, lub na ubraniu.

Dodaj komentarz

Post Navigation