Niska temperatura, silny wiatr, padający śnieg i długie wieczory – tak w skrócie można opisać okres zimowy. To czas, który chętnie spędzamy w domowym zaciszu, najlepiej we dwoje. Nic nie rozgrzewa bowiem bardziej, niż bliska obecność ukochanej osoby. Zadbaj o romantyczną atmosferę zimowego wieczoru spędzanego we dwoje.

Ciepły płomień świec i ogień w kominku

Nic nie podkreśli romantycznego wieczoru zimowego lepiej niż ogień trzaskający w kominku. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na taki element wyposażenia wnętrza. Możesz go zastąpić w prosty sposób. Wystarczy ustawić duży lampion i wypełnić go świecami. Subtelny blask świec doda romantyzmu i sprawi, że wszystko nabierze wyjątkowego uroku i tajemniczości, a wyobraźnia zacznie pracować.

Postaw na detale – seksowne dodatki i bielizna

Romantyczne wieczory spędzane we dwoje rozpalają zmysły. Im bardziej podgrzejesz atmosferę, tym większe zyskujesz szanse na dobre jego zakończenie. Załóż seksowną bieliznę i dodatki dopełniające wieczorową kreację. Ponętna koronka wychylająca się spod dekoltu lub seksowna pończocha odsłonięta przypadkiem, skutecznie rozpalą zmysły partnera.

Dodaj komentarz

Post Navigation