Niska temperatura, silny wiatr, padający śnieg i długie wieczory – tak w skrócie można opisać okres zimowy. To czas, który chętnie spędzamy w domowym zaciszu, najlepiej we dwoje. Nic nie rozgrzewa bowiem bardziej, niż bliska obecność ukochanej osoby. Zadbaj o romantyczną atmosferę zimowego wieczoru spędzanego we dwoje.

Ciepły płomień świec i ogień w kominku

Nic nie podkreśli romantycznego wieczoru zimowego lepiej niż ogień trzaskający w kominku. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na taki element wyposażenia wnętrza. Możesz go zastąpić w prosty sposób. Wystarczy ustawić duży lampion i wypełnić go świecami. Subtelny blask świec doda romantyzmu i sprawi, że wszystko nabierze wyjątkowego uroku i tajemniczości, a wyobraźnia zacznie pracować.

Postaw na detale – seksowne dodatki i bielizna

Romantyczne wieczory spędzane we dwoje rozpalają zmysły. Im bardziej podgrzejesz atmosferę, tym większe zyskujesz szanse na dobre jego zakończenie. Załóż seksowną bieliznę i dodatki dopełniające wieczorową kreację. Ponętna koronka wychylająca się spod dekoltu lub seksowna pończocha odsłonięta przypadkiem, skutecznie rozpalą zmysły partnera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post Navigation