Stringi to dość nietypowa propozycja wśród majtek. Ze względu na swoją budowę, czyli skąpe wycięcie w części pośladkowej, często składające się jedynie z cienkiego paska materiału, wymagają pewności siebie i odwagi, aby zakładać je na co dzień. Ten model polecany jest szczególnie tym paniom, które posiadają szczupłą sylwetkę oraz jędrne pośladki, które nie wymagają dodatkowej korekty ze strony bielizny modelującej. Sprawdź jakie modele są obecnie najmodniejsze i jak je nosić zgodnie z trendami.

Jak nosić stringi?

Gładkie, bezszwowe stringi będą świetnym wyborem do eleganckich i obcisłych stylizacje, pod którymi mogłyby odznaczać się mocno zabudowane modele majtek. Warto postawić na te wykonane z gładkiego materiału oraz w neutralnych kolorach, tak aby zapewniały komfort i nie prześwitywały.

Bardziej zmysłowe modele wykonane z subtelnej koronki również możesz nosić na co dzień. Staraj się jednak zakładać je pod ubrania wykonane z odpowiednio grubych tkanin – przebijająca, odważna bielizna raczej nie powinna rzucać się w oczy.

Seksowne stringi sprawdzą się także jako element kompletu bielizny nocnej lub na plaży. Kostiumy kąpielowe o takim kroju to popularny ostatnio trend.

Dodaj komentarz

Post Navigation