Kolejna edycja Top Model przynosi nam następną dawkę emocji i atrakcji związanych z oglądaniem zmagań pięknych pań i panów w drodze do kariery zawodowych modeli. Zdania na ten temat są podzielone – część widzów jest zachwycona możliwością oglądania piękna ludzkiego ciała w doskonałych stylizacjach i bieliźnie, inni – nieco bardziej konserwatywni – dopatrują się w tym programie zbyt śmiałej nagości.


Kwestia ta jest mocno indywidualna, ale warto zastanowić się nad tym, czy taka daleka od wulgarności „nagość” nie jest tak naprawdę współczesnym sposobem na pokazanie jak wiele piękna kryje się w człowieku? Doskonałe stylizacje ukazane w programie jasno pokazują jak bardzo zmienić się może konkretna osoba – w całkowicie pozytywnym tego słowa znaczeniu – jeżeli zadba się o jej prawidłowy wizerunek. Każda kobieta marzy o tym by być symbolem seksu i wdzięku – stylowe ubrania i bielizna mogą być pierwszym krokiem do indywidualnej przemiany oraz pozbycia się uczucia wstydu i niedowartościowania.

I tego przede wszystkim należy doszukiwać się w możliwości oglądania zmagań modeli i modelek – a uczucie zażenowania lepiej zastąpić luźnym podejściem i zwykłym oddaniem się rozrywce.

Dodaj komentarz

Post Navigation