Nie jest tajemnicą, że w wyborze idealnych perfum należy kierować się między innymi porą dnia. Intensywne zapachy nie sprawdzają się na co dzień, natomiast śmiało można się na nie zdecydować, gdy czeka nas impreza w gronie przyjaciół lub spotkanie z ukochanym. Perfumy na wieczór mogą być mocniejsze, jednakże musimy pamiętać o tym, aby jednocześnie odpowiadały naszym indywidualnym preferencjom zapachowym.

Zmysłowe perfumy na wieczór

Jeśli wybieramy się na randkę z ukochanym, warto postawić na perfumy o zmysłowym zapachu. Doskonałą propozycją są między innymi produkty z dodatkiem jaśminu, który uznaje się za jeden z ważniejszych aromatycznych afrodyzjaków. Strzałem w dziesiątką będą również intensywne zapachy w typie piżmowych, chociaż nie każda pani jest zwolenniczką tych specyficznych woni. Dobrym wyborem mogą okazać się aromatyczne akcenty cynamonu, kardamonu czy ambry. Z pewnością orientalne perfumy o zmysłowym zapachu są niezastąpione w trudnej sztuce uwodzenia.

Perfumy na imprezę

Na wieczorne wyjście z przyjaciółmi najlepiej wybrać perfumy o intensywnym, kwiatowym aromacie. Można zdecydować się na słodkie zapachy, które na co dzień byłyby zbyt ciężkie. Warto zwrócić uwagę na aromatyczne mieszanki – owocowa lub kwiatowa woń z dodatkiem piżma pozwoli nam poczuć się wyjątkowo. Intensywne zapachy sprawiają, że odzyskujemy pewność siebie, czując się swobodniej podczas wieczornej imprezy.

Dodaj komentarz

Post Navigation