perfumy

Nie jest tajemnicą, że w wyborze idealnych perfum należy kierować się między innymi porą dnia. Intensywne zapachy nie sprawdzają się na co dzień, natomiast śmiało można się na nie zdecydować, gdy czeka nas impreza w gronie przyjaciół lub spotkanie z ukochanym. Perfumy na wieczór mogą być mocniejsze, jednakże musimy pamiętać o tym, aby jednocześnie odpowiadały naszym indywidualnym preferencjom zapachowym.

Zmysłowe perfumy na wieczór

Jeśli wybieramy się na randkę z ukochanym, warto postawić na perfumy o zmysłowym zapachu. Doskonałą propozycją są między innymi produkty z dodatkiem jaśminu, który uznaje się za jeden z ważniejszych aromatycznych afrodyzjaków. Strzałem w dziesiątką będą również intensywne zapachy w typie piżmowych, chociaż nie każda pani jest zwolenniczką tych specyficznych woni. Dobrym wyborem mogą okazać się aromatyczne akcenty cynamonu, kardamonu czy ambry. Z pewnością orientalne perfumy o zmysłowym zapachu są niezastąpione w trudnej sztuce uwodzenia.

perfumy1

Perfumy na imprezę

Na wieczorne wyjście z przyjaciółmi najlepiej wybrać perfumy o intensywnym, kwiatowym aromacie. Można zdecydować się na słodkie zapachy, które na co dzień byłyby zbyt ciężkie. Warto zwrócić uwagę na aromatyczne mieszanki – owocowa lub kwiatowa woń z dodatkiem piżma pozwoli nam poczuć się wyjątkowo. Intensywne zapachy sprawiają, że odzyskujemy pewność siebie, czując się swobodniej podczas wieczornej imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post Navigation