Niewiele jest kobiet, które swoją sylwetkę mogą określić jako idealną. Zdecydowana większość stara się dobierać poszczególne elementy garderoby tak, by ukryć mankamenty i niedoskonałości figury. Najczęściej ukrywany jest brzuszek. Łatwo go zamaskować sięgając po majtki wyszczuplające.

Niewidoczne pod obcisłą kreacją

Współczesna technologia pozwala tworzyć bieliznę bezszwową. To cenna cecha, gdy planuje się ją założyć pod ubranie mocno przylegające do ciała. Brak szwów korzystnie wpływa na efekt końcowy – nic nie odcina się na materiale, a sukienka lub spódnica pozostaje idealnie gładka. Modelująca bielizna bezszwowa pozwala nie tylko cieszyć się lepszą sylwetką, ale też eleganckim i estetycznym wizerunkiem.

Wysoki stan wygodnie zamaskuje brzuszek

W zamaskowaniu mankamentów sylwetki świetnie sprawdzą się modelujące figi z wysokim stanem. Ładnie zamaskują dodatkowe centymetry brzuszka i podkreślą talię.

Producenci dbają o to, by majtki modelujące nie kojarzyły się jedynie z mało atrakcyjną bielizną. Na rynku dostępne są modele, w których poczujesz się komfortowo i seksownie, a zadbają o to detale wykończenia. Zdobienia w górnej części dodadzą majtkom uroku i kobiecego charakteru.

Dodaj komentarz

Post Navigation