Duże piersi mogą być przyczyną wielu dolegliwości zdrowotnych, dlatego operacje zmniejszenia biustu stają się coraz popularniejsze. Nierzadko jest to najlepsze rozwiązanie, aby poprawić komfort życia.

Operacja zmniejszenia biustu – kiedy jest zalecana?

Duże piersi to przede wszystkim ogromne obciążenie dla kręgosłupa. Jeśli biust przyczynia się do dolegliwości bólowych pleców, szyi i ramion, może doprowadzić do trwałych zwyrodnień. Z tego powodu ważne jest, aby nie lekceważyć pierwszych objawów, które z czasem stałyby się bardziej uciążliwe. Warto podkreślić, że obciążenie związane z dużymi piersiami może być odczuwalne nie tylko w plecach, ale nawet w rękach.

Duże piersi, a problemy skórne

Operacja zmniejszenia biustu jest zalecana również w przypadku dolegliwości skórnych. Stanik przy większym obciążeniu może doprowadzić do pojawienia się bolesnych bruzd na skutek wrzynania się ramiączek. Ponadto, wiele kobiet boryka się z problemem odparzeń skórnych, które najczęściej powstają bezpośrednio pod piersiami.

One Thought on “Zmniejszenie biustu w służbie zdrowiu

  1. Karolina on 5 listopada 2018 at 14:48 said:

    Doskonale rozumiem kobiety, które cierpią wręcz z powodu dużego biustu. Moja koleżanka czasem miała takie bóle że w nocy nie mogła nawet spać. Nie stać jej było na plastyczną operację biustu a wtedy nie miała pojęcia, że takie zabiegi mogą być wykonywane w służbie zdrowia. Niektóre panie bardzo jej się dziwiły, ale czy wielkość biustu ma w życiu naprawdę takie duże znaczenie…?

Dodaj komentarz

Post Navigation