Żółte plamy na biustonoszu wyglądają bardzo nieestetycznie – warto zatem zadbać o atrakcyjny wygląd bielizny z wykorzystaniem skutecznych specyfików. Zamiast chemicznych wybielaczy można postawić na domowe sposoby na usunięcie żółtych śladów.

Żółte plamy na bieliźnie – jak usunąć?

Mieszanka na bazie sody oczyszczonej i wody utlenionej okaże się bardzo efektywna w likwidowaniu przebarwień. Ważne jest, aby zachować odpowiednie proporcje – roztwór powinien zawierać tę samą ilość obu środków. Następnie, należy nałożyć go na przebarwienia i po godzinie wyprać – żółte plamy na biustonoszu powinny całkowicie zniknąć.

Domowe sposoby na usunięcie żółtych śladów z biustonosza

Skuteczną mieszanką na pozbycie się przebarwień jest środek na bazie octu i soli. Wystarczy zmieszać oba składniki w misce z wodą, a następnie zanurzyć w niej biustonosz. Efekt jest widoczny zazwyczaj już po 30 minutach – oczywiście ważne jest, aby czystą bieliznę wyprać i pozbyć się zapachu octu. Alternatywnym sposobem, aby usunąć żółte plamy na biustonoszu, może być wcieranie w nie pasty do zębów – aż do uzyskania satysfakcjonujących rezultatów.

Dodaj komentarz

Post Navigation