Ocierająca bielizna wiąże się ze znacznym dyskomfortem, z którym borykają się przede wszystkim panie posiadające nadwagę. Nierzadko nawet luźniejsze fasony majtek nie są wystarczającym rozwiązaniem tego problemu.

Ocieranie się pachwin – jak temu przeciwdziałać?

Ocieranie się bielizny o ciało często jest spowodowane gorszą jakością tkaniny oraz nieodpowiednim krojem. Warto postawić na luźniejsze fasony majtek, wykonane na bazie naturalnych materiałów. Dzięki temu zadbamy o optymalną cyrkulację powietrza, co pomoże przeciwdziałać wystąpieniu bolesnych odparzeń. Ważne jest także, aby szew w bieliźnie nie był dodatkowym elementem uciskającym.

Ocierająca bielizna – jak zniwelować uciążliwe dolegliwości?

Ocieranie się bielizny o ciało bywa dość bolesne w skutkach, dlatego warto stosować na pachwiny pudrową zasypkę. Ważne jest również, aby ograniczyć częstotliwość kąpieli – zbyt częste moczenie skóry znacznie utrudnia proces gojenia się ran. Ocieranie się pachwin często jest spowodowane nadwagą, dlatego należy także zastanowić się nad dietą. W przypadku otarć ud, skutecznym remedium mogą okazać się specjalne opaski zakładane na nogi, jak ta od marki Mitex, model Bandaski:

Dodaj komentarz

Post Navigation