mój koszyk moje konto
bielizna dla niej bielizna dla niego nowości bieliźniarskie promocje bielizny wyprzedaże bielizny
wyszukajnowość
Figi koronkowe Bisou
newsletter
Chcesz otrzymywać wiadomości o promocjach bielizny i aktualnych wydarzeniach?

blog misterna.pl
nasz blog - zagłębiamy tajemnice mody i stylu
wstecz

Jak przyjrzeć się produktowi

Wszystkie produkt staramy się opisać najlepiej jak to możliwe, by w pełni oddać jego piękno. Szeroką wiedzę w zwięzły sposób staramy się przekazać w kilku zdaniach.

Ale jeden obraz znaczy więcej niż 1000 słów, dlatego też staramy się zamieścić możliwie dużo zdjęć tego samego modelu. Podstawowe zdjęcie znajduje się w okienku produktu. Po najechaniu myszką na miniaturę ukaże się powiekszenie prezentowanego modelu. Zdjęcie jest duże i umożliwia łatwiejsze ujrzenie subtelnych detali. Jednak i to może okazać się zbyt mało. Dlatego produkty - szczególnie biustonosze - zawierają ddatkowe zdjęcia ukazujące się po najechaniu myszką na główną miniaturę. Oferują ono największe zbliżenie pozwalające przyjrzeć się jak bielizna jest wykonana, podziwiać kunszt pracy szwaczek i w pełni docenić walorów optyczne ciekawego wzoru. Jednak to jeszcze nie wszystko. Wiele modeli występuje w różnych wersjach kolorystycznych. Ponieważ nierzadko inny odcień może drastycznie zmienić doznania odnośnie obserwowanego przedmiotu dlatego też w okienku produktu, przy wyszczególnionych rozmiarach różnych wersji kolorystycznych pojawia się miniaturka danej wersji kolorystycznej.

W odróżnieniu od gestu najechania na zdjęcie, po kliknięciu na miniaturę produktu pojawia się stałe okienko z powiększeniem bielizny.

Jeśli wybrali Państwo jakąś część bielizny: przykładowo figi, a chcieli dobrać do tego biustonosz, nie trzeba przeglądać całej oferty by odnaleźć idealnie współgrający element. Poniżej okienka ze zdjęciem znajduje się menu towarów powiązanych. Kliknięcie umożliwia zobaczenie całego, dopasowanego kompletu tworzącego smakowitą całość. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by dobrać inną część bielizny do już wypatrzonej.

Ważnym elementem zakupów jest właściwy dobór rozmiaru. Nie każdy jednak pamięta dokładnie swoje wymiary. Odpowiednich tabel nie trzeba jednak szukać daleko. Właściwe dla każdego producenta tabelki dołączone są do każdego wzoru. Wystarczy kliknąć na ikonkę 'TABELA ROZMIAR ROZMIARÓW' , a pokaże się odpowiednie okienko, w którym łatwo odnaleźć można właściwy dla każdego rozmiar.

pomoc | kontakt | koszta wysyłki | tabela rozmiarów | bielizna damska | bielizna ślubna | biustonosze | gorsety | seksowna bielizna | blog
0.0096960067749023
powered by Strony www Białystok - G3 Media    secured by