mój koszyk moje konto
bielizna dla niej bielizna dla niego nowości bieliźniarskie promocje bielizny wyprzedaże bielizny
wyszukajnowość
Koszulka ramiączkach i spodenki PDD1900-001
newsletter
Chcesz otrzymywać wiadomości o promocjach bielizny i aktualnych wydarzeniach?

blog misterna.pl
nasz blog - zagłębiamy tajemnice mody i stylu
wstecz

Konto

Jeśli jesteś w sklepie misterna.pl po raz pierwszy i zamierzasz kupić jakiś produkt, należy założyć własne konto. Umożliwia ono identyfikację Klienta, podawane są w nim Twoje dane tele-adresowe.

Konto można założyć klikając na ikonkę 'Moje konto'. Pojawi się wówczas podstrona umożliwiająca założenie nowego lub też zalogowanie do już wcześniej założonego konta. Cała procedura dodawania nowego Klienta jest bardzo prosta. Wystarczy wypełnić kilka czytelnych pól podając swoje dane osobowe. Jednak cały proces wymaga posiadania aktywnej skrzynki poczty elektronicznej e-mail. Na podstawie tego adresu następuje identyfikacja Klienta. Jeśli do tej pory nie posiadałeś swojego e-maila możliwe jest założenie korzystając z bezpłatnych sewisów oferujących takie usługi jak Onet.pl czy Interia.pl. Kolejne odwiedziny w sklepie wymagają już tylko logowanie do wcześniej założonego konta na podstawie podanego adresu e-mail i hasła.

Konto dzieli się na dwa rodzaje pól informacyjnych:

Górna belka zawiera informacje: o nazwie konta, na którym właśnie Klient jest zalogowany i ikonkę umożliwiającą wylogowanie.

Menu z lewej strony ekranu zawiera informacje:

-Twoje zamówienia: to historia Twoich zakupów. Zapisywana tu jest cała bielizna na jaką zamówienie złożyłeś w sklepie, z możliwością podglądu historii zakupów. Jeśli zamówienie nie zostanie potwierdzone, możliwe jest jego anulowanie.

-Twoje dane: pole umożliwiające zmianę danych adresowych. Pod ten adres zamieszczony w tym polu - o ile przy składaniu zamówienia nie zaznaczysz inaczej - będziemy wysyłać towar.

-Zmiana hasła: umożliwia zmianę hasła dostępu do konta.

-Zmiana adresu e-mail: opcja umożliwia zmianę adresu e-mail. Jest to o tyle ważne, że podany przy rejestracji adres skrzynki jest identyfikatorem umożliwiającym logowanie się do konta.

pomoc | kontakt | koszta wysyłki | tabela rozmiarów | bielizna damska | bielizna ślubna | biustonosze | gorsety | seksowna bielizna | blog
0.007580041885376
powered by Strony www Białystok - G3 Media    secured by