mój koszyk moje konto
bielizna dla niej bielizna dla niego nowości bieliźniarskie promocje bielizny wyprzedaże bielizny
wyszukajpromocja
Biustonosz Romance LV-S20 koralowy
newsletter
Chcesz otrzymywać wiadomości o promocjach bielizny i aktualnych wydarzeniach?

blog misterna.pl
nasz blog - zagłębiamy tajemnice mody i stylu
wstecz

Płatność przy odbiorze - pobranie

Zapłata za towar następuje przy odbiorze przesyłki.

Jeśli paczka jest wysyłana Pocztą Polską, należność trzeba przekazać doręczycielowi. Sytuacja wygląda podobnie, gdy paczkę dostarcza firma kurierska - płacą Państwo kurierowi przy odbieraniu przesyłki.

Metoda wygodna, jednak nieco droższa od innych. Szczegóły.

Płatność przelewem

W chwili finalizacji zamówienia, wyświetlone zostaną wszelkie dane niezbędne do dokonania płatności przelewem, a mianowicie: numer naszego konta, nazwa firmy, numer zamówienia oraz kwota na jaką opiewa transakcja. Pozostaje już tylko w swoim banku złożyć dyspozycję dotyczącą tej transakcji. Zamówienie przejdzie do realizacji w chwili, gdy kwota za transakcję + koszty przesyłki zostaną przekazane na nasze konto. W przypadku, gdy płatność za zamówienie nie zostanie dokonana w ciągu 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, zostanie ono anulowane o czym zostaniecie Państwo poinformowani drogą e-mail'ową. Składając dyspozycję przelewu prosimy w tytule wpisać swoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia.

Prosimy o dokonywanie przelewów na rachunek:

mBank, grupa BRE Bank S.A.
Nr konta: 82 1140 2017 0000 4102 1218 9892
Del Finio
ul. Łącznikowa 28/2
15-163 Białystok

Płatność przelewem honorowana jest niższym kosztem wysyłki.

Przy wyborze jako formy płatności przelewu Klient ponosi ryzyko zapłaty za towar, którego nie będziemy mogli sprowadzić (brak dostępności zamówionego rozmiaru czy też modelu). W takim wypadku skontaktuje się z Państwem pracownik sklepu misterna.pl i uzgodni szczegóły zwrotu zapłaconej należności lub zmiany zamówienia na inny produkt.

Płatność kartą

Sklep akceptuje płatności kartą dokonywane za pośrednictwem serwisu PayU. System PayU pozwala na szybkie, proste i bezpieczne uiszczenie zapłaty za zamówienie dokonywane kartami kredytowymi i debetowymi (tzw. bankomatowymi) - tymi samymi co w sklepach stacjonarnych.

Zapłata za towary opłacane kartą następuje w momencie finalizowania zamówienia. Po akceptacji zamówienia, następuje przeniesienie na stronę internetową PayU rozpoznającą typ i operatora karty. W następnym kroku nastepuje automatyczne przeniesienie na stronę właściwego operatora, gdzie osoba składająca zamówienie podaje w bezpiecznym, szyfrowanym połączeniu SSL dane dotyczące swojej karty. Po wprowadzeniu niezbędnych danych następuje automatyczny powrót do sklepu i wyświetlona zostaje informacja o tym, czy transakcja doszła do skutku. Dodatkową informację o statusie swojej płatności Klient otrzymuje na podany przez siebie adres e-mail.

Taka procedura jest konieczna ze względów bezpieczeństwa - dane Państwa karty są szyfrowane i przekazywane jedynie do centrali operatora. Pracownicy sklepu misterna.pl nie mają dostępu do danych - w tym numeru karty, które są przekazywane tylko w kanale płatności. Sklep nie ma również wpływu na akceptację bądź odrzucenie operacji płatniczej.

Cała operacja trwa tylko chwilę i znacząco podnosi komfort dokonywanych zakupów w sieci internet.

Płatność PayPal

PayPal to sprawdzony, międzynarodowy system internetowy, pozwalający transferować pieniądze między użytkownikami poczty elektronicznej, bez sięgania do tradycyjnych metod. Sposób prowadzenia operacji finansowych sprawia, że PayPal nie jest bankiem.

Obsługa transakcji PayPal jest całkowicie bezpłatna, opiera się na szyfrowanych połączeniach, a przy tym nie jest pobierana żadna opłata ani prowizja za płatność. Paypal umożliwia posiadaczowi konta e-mail wysyłanie oraz odbieranie płatności przez Internet na zasadzie wirtualnej portmonetki. W systemie PayPal Klient może płacić przy użyciu karty kredytowej lub środków jakie posiada na swoim koncie PayPal. Konto można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

Zmiana płatności

Jeśli z jakichś powodów operacja płatnicza nie może być przeprowadzona w sposób prawidłowy zawsze istnieje możliwość zamiany formy zapłaty na płatność przy odbiorze lub przelew na konto. W tym celu prosimy o wysłanie informacji na nasz adres e-mail: kontakt@misterna.pl wraz z numerem zamówienia lub o kontakt telefoniczny: 85 654 00 55. Potwierdzenie zmiany płatności wyślemy stosownym e-mailem.

pomoc | kontakt | koszta wysyłki | tabela rozmiarów | bielizna damska | bielizna ślubna | biustonosze | gorsety | seksowna bielizna | blog
0.013025999069214
powered by Strony www Białystok - G3 Media    secured by