mój koszyk moje konto
bielizna dla niej bielizna dla niego nowości bieliźniarskie promocje bielizny wyprzedaże bielizny
wyszukajWyprzedaż
Biustonosz Yvette Maxi 997M (W)
newsletter
Chcesz otrzymywać wiadomości o promocjach bielizny i aktualnych wydarzeniach?

blog misterna.pl
nasz blog - zagłębiamy tajemnice mody i stylu
wstecz

Zwrot

Klientowi będącemu Konsumentem lub Przedsiębiorcą Indywidualnym przysługuje prawo odstąpienia od umowy kupna bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty odbioru towaru. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowę uważa się za niezawartą.

Warunkiem odstąpienia od umowy jest złożenie do sklepu jednoznacznego oświadczenia w terminie 14 dni od dnia odbioru rzeczy. Forma oświadczenia o odstąpieniu od umowy jest dowolna, jednak sugerujemy zawarcie oświadczenia na trwałym nośniku (np. w formie pisemnej). Oświadczenie można dołączyć do odsyłanej paczki według przykładowego wzoru zwrotu (kliknij aby pobrać).

W przypadku zwrotu Konsument lub Przedsiębiorca Indywidualny ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.
Prosimy zwrócić uwagę, aby zwracany towar nie odbiegał od stanu pierwotnego: nie nosił uszkodzeń, był czysty i pozbawiony obcych zapachów (np. kremy, perfumy), kompletny (z metkami, kartonikami i innymi elementami dołączonymi do artykułu). Towar intymny najlepiej przymierzać na własną bieliznę i czyste ciało.

Przy odstępowaniu od umowy prosimy o załączenie dowód zakupu danego towaru w sklepie misterna.pl. Takim dokumentem może być np. oryginał paragonu fiskalnego, którego odesłanie ułatwi rozliczenie zwrotu.

Prawu do odstąpienia od umowy nie podlega:
- rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb
- rzecz, która po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostaje nierozłącznie połączona z innymi rzeczami
- rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu nie można zwrócić ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu: artykuły pończosznicze, nakładki na brodawki i biustonosze silikonowe
- usługa pakowania ozdobnego
- maseczki ochronne

Zwracaną bieliznę prosimy odsyłać w sztywnym opakowaniu zabezpieczającym towar przed działaniem czynników zewnętrznych (w tym zgnieceniu). Prosimy nie pakować bielizny w koperty bąbelkowe - towary zapakowane w ten sposób często ulegają trwałemu uszkodzeniu w czasie transportu.

Konsument lub Przedsiębiorca Indywidualny ponosi bezpośrednie koszty zwrotu zakupów i odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy od której odstąpił we własnym zakresie.

Adres odsyłkowy:
Del Finio
ul. Łącznikowa 28/2
15-163 Białystok

O fakcie dokonywania zwrotu prosimy powiadomić obsługę sklepu e-mailem: kontakt@misterna.pl

Warto mieć na uwadze, że dobrze zabezpieczona przesyłka i spełnienie na wstępie wszelkich formalności znacząco ułatwia prowadzenie sprawy, dając pewność sprawnego przebiegu procedury zwrotu.

Zwrot należnych świadczeń wobec Konsumenta lub Przedsiębiorcy Indywidualnego wykonany zostaje w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy, z możliwością wstrzymania do chwili otrzymania towaru zwrotnego lub dostarczenia dowodu odesłania (w zależności od kolejności zdarzenia).

Zwrot pieniędzy wykonywany jest przy użyciu takiego samego sposobu jaki został użyty do opłacenia zakupów. Na życzenie Konsumenta lub Przedsiębiorcy Indywidualnego zwrot należności może być wykonany w inny sposób, który to nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami: np. przelewem na konto.
Zwrot za zamówienia opłacone za pośrednictwem serwisów PayU, Paynow lub PayPal może być wykonany poprzez anulowanie transakcji, a wtedy powrót pieniędzy następuje na środek płatniczy, z którego pierwotnie opłacane było zamówienie.

UWAGA! Sklep nie przyjmuje nieumówionych przesyłek pobraniowych.

W przypadku nieuzasadnionego zwrotu (np. przekroczenia terminów, zwrotu wykonanego przez Klienta nie będącego Konsumentem lub Przedsiębiorcą Indywidualnym, towar zostanie zwrócony na koszt Klienta.

pomoc | kontakt | koszta wysyłki | tabela rozmiarów | bielizna damska | bielizna ślubna | biustonosze | gorsety | seksowna bielizna | blog
0.0079860687255859
powered by Strony www Białystok - G3 Media    secured by