Brązowa skóra to obecnie niemal synonim zdrowia i piękna. Opalenizna to obiekt pożądania wielu kobiet i o ile latem nie jest trudno złapać nieco „koloru” to zima skąpi nam słońca i możliwości naturalnego opalania. Oczywiście pozostaje możliwość korzystania z solarium, ale zwykle wymaga to sporych nakładów finansowych i czasu, którego tak bardzo nam zwykle brakuje. Co zrobić zimą, aby zachwycać brązową skórą?

Read More →

Kwestia modelowania sylwetki zawsze jest palącym tematem na wszelkiego rodzaju forach tematycznych oraz prasie kobiecej. Najczęstszą zmorą pań wydaje się być zbyt mały rozmiar biustu oraz zbyt szerokie biodra. Jednak wiele kobiet cierpi z powodu zupełnie odwracającego te proporcje. Jak dobrze dobrać bieliznę do sylwetki odwróconego trójkąta? Read More →

Model Nila z wiosennej oferty firmy Nipplex

Zima wciąż jeszcze roztacza swoje panowanie i wiosenne słońce nadal jest tylko w sferze marzeń. Niemniej już teraz warto przygotować się na nadchodzący sezon wiosna-lato 2016 i poznać trendy bieliźniane, które towarzyszyć będą nam przez cieplejszy okres tego roku. Czym zaskoczy nas świat pięknej i wygodnej bielizny?

Read More →

Dzień Świętego Walentego zbliża się wielkimi krokami. 14 lutego to święto, które ma na celu przypomnienie o tym, że miłość to coś najcenniejszego na świecie i mimo, że skupia się głównie na miłości między dwojgiem ludzi, to powinno też przypominać o każdym przejawie tego wielkiego i podniosłego uczucia. Skąd właściwie wzięła się tradycja dnia Świętego Walentego w naszej kulturze?

Read More →