W dzisiejszych czasach większość z nas zdaje sobie sprawę, kim są Amazonki i z jaką ideą wiąże się ich aktualna działalność. Nie każdy jednak wie, jak wiele cech wspólnych posiadają współczesne Amazonki z mitologicznymi wojowniczkami. Warto nieco bliżej przyjrzeć się tym dzielnym kobietom, które są ucieleśnieniem walki z nowotworem piersi.

Read More →

Producenci biustonoszy często poszerzają swoją ofertę o nowe modele, które można idealnie dostosować do charakteru sylwetki i oczekiwanego efektu. Niektóre są dedykowane paniom o większym biuście, a inne sprawdzą się w przypadku kobiet, którym zależy przede wszystkim na podniesieniu piersi i wyeksponowaniu atrakcyjnego dekoltu. Jedną z ciekawszych propozycji są staniki na kopie – nie tylko wygodne w noszeniu, ale także wspaniale podnoszące biust. Specyficzne właściwości tego typu biustonoszy usatysfakcjonują przede wszystkim panie o małych lub średnich piersiach.

Read More →

Na przestrzeni wieków ideał kobiecej figury wciąż ulegał zmianom. Dla przykładu, w średniowieczu za najbardziej atrakcyjne uważano niskie kobiety o szczupłej budowie ciała, natomiast już w renesansie koneserzy kobiecego piękna cenili sobie panie o obfitych kształtach. Obecnie nie można określić jednego ideału sylwetki, ale można wskazać pewne cechy, na które zwraca się szczególną uwagę. Nieustanna gonitwa za wzorcową figurą jest całkowicie zbędna – tak naprawdę najważniejsze są proporcje, niekoniecznie reprezentowane przez chudą, długonogą blondynkę o pełnych piersiach.

Read More →