Wiele kobiet nieświadomie wybiera dla siebie nieodpowiedni rozmiar biustonosza, co może skutkować nie tylko zniekształceniem piersi, ale także bólami w okolicy kręgosłupa i ramion. Zarówno za mała bielizna, jak i zbyt luźny stanik negatywnie wpływają na poczucie komfortu. Co gorsze – źle dopasowany biustonosz może przyczynić się do utrwalenia wad postawy spowodowanych na przykład garbieniem się. Podczas wyboru odpowiedniego modelu bielizny pod uwagę należy wziąć jego trzy podstawowe elementy: obwód, miseczki oraz ramiączka.

Read More →

bielizna_ciazowa-trendyProducenci bielizny ciążowej starają się zaproponować potencjalnym klientkom asortyment jak najlepiej dopasowany do ich potrzeb. W trosce o wygodę przyszłej mamy nie można jednak zapominać o atrakcyjnym wyglądzie biustonoszy, podkoszulek czy koszul nocnych. Obecnie bielizna ciążowa jest bardzo różnorodna, dzięki czemu zachwyca bogactwem kolorów i szerokim wyborem fasonów. Producenci starają się ją projektować zgodnie z obowiązującymi trendami i tym samym wychodzą naprzeciw oczekiwaniom przyszłych mam. Wśród najnowszych propozycji można znaleźć wiele atrakcyjnych biustonoszy lub koszul nocnych, które wyróżniają się niebanalnym designem lub specyficznym krojem.

Read More →

Dobrze zaopatrzone sklepy z bielizną mogą pochwalić się bardzo szeroką ofertą biustonoszy, wśród których każda pani znajdzie dla siebie idealny fason. Ważne jest, aby dopasować krój do konkretnego kształtu i rozmiaru piersi, a także do efektu, jaki zamierzamy osiągnąć. Jednym z popularniejszych fasonów jest biustonosz full-cup, który wyróżnia się pełnymi, zabudowanymi miseczkami. Produkt świetnie sprawdza się w roli codziennej bielizny, ponieważ zapewnia stuprocentowe poczucie komfortu oraz skutecznie podtrzymuje biust – niezależnie od jego wielkości.

Read More →

Rajstopy mogą być bardzo oryginalnym dodatkiem do stylizacji – szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę produkty o niebanalnym designie. Wielokolorowe rajstopy były modne parę lat temu i obecnie znowu są jednym z ciekawszych trendów. Warto zastanowić się, w jaki sposób należy je łączyć z innymi elementami stroju, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt.

Read More →

Tytułowe pytanie może brzmieć przewrotnie, ale zakupy internetowe są po prostu coraz popularniejsze wśród Polek. Zamawiamy online nie tylko odzież wierzchnią, ale także bieliznę. Internetowe sklepy z posiadają bardzo szeroką ofertę – zarówno jeśli chodzi o rozmiary, jak i zróżnicowany design. Warto dodać, że dzięki opisanej rozmiarówce i możliwości konsultacji w razie dalszych wątpliwości z łatwością można znaleźć dla siebie odpowiednią bieliznę – wystarczy zapoznać się ze szczegółami wybranych produktów lub zasięgnąć informacji z pierwszej ręki.

Read More →