Przed Tobą romantyczne spotkanie w domowym zaciszu? Do tej pory spotykaliście się na niezobowiązującym gruncie – dominowały wypady na drinka, wyjścia na kolacje, do kina czy teatru… Teraz zaś przygotowujesz się do przyjęcia partnera w swoim własnym mieszkaniu i, nie ukrywając, odrobinę się… stresujesz! Jak sprawić, aby wnętrza w błyskawicznym tempie nabrały romantycznego charakteru?

Read More →

Czy odnawialne źródła energii mogą być modne? A może moda to wyłącznie społecznie nieprzydatna dziedzina skupiająca się wokół próżnych problemów związanych z powierzchownością? Okazuje się, że branża fashion zdecydowanie ma coś do powiedzenia w kwestii popularyzacji energetyki słonecznej, a niepodważalnym na to dowodem jest… pokaz mody zasilany energią słoneczną!

Read More →

Bielizna to element garderoby, który towarzyszy nam każdego dnia. Dlatego też, aby czuć się zadbana i atrakcyjna, wybierasz stylowe modele, nowoczesne kroje oraz kolory i wzory na topie. Nie zapominaj jednak o wygodzie – nie chcesz bowiem czuć pod bluzką uwierającej fiszbiny czy nerwowo wygładzać widoczny pod obcisłą spódnicą szew fig. O komfort, pewność siebie i dobre samopoczucie zadbają wysokojakościowe tkaniny, dlatego też podpowiemy Ci z jakiego materiału powinna być bielizna, byś jak najlepiej się w niej czuła.

Read More →

Nie ma nic bardziej kobiecego, niż piękna, zadbana, miękka i świetlista skóra, której wprost nie sposób przestać dotykać, całować, przytulać… Na co dzień zapewne nie pozwalasz sobie na długie i relaksujące seanse w wannie, decydując się raczej na szybki prysznic, a potem pospieszne wtarcie w ciało kremu czy balsamu. Od czasu do czasu powinnaś jednak rozpieścić samą siebie i zafundować sobie relaksującą kąpiel, która uczyni Twoją skórę idealną.

Read More →