Hostessy prezentujące się w popularnym programie Kuby Wojewódzkiego, to młode, niezwykle piękne i zmysłowe kobiety. Charakteryzują się wyjątkową urodą i ponętną, nienagannie zgrabną sylwetką.

Kiedy pojawiają się w studiu, wzbudzają sensację coraz to odważniejszymi kreacjami. Zazwyczaj jest to skąpa bielizna lub strój na nią stylizowany.  Przezroczysta, koronkowa haleczka, z pozoru wygląda bardzo niewinnie. Prosty, luźny fason, niewielki dekolt, subtelnie podkreśla niewątpliwe walory ciała Wodzianki. Mimo, iż więcej odkrywa niż zasłania, nie emanuje nagością. Dyskretnie odsłania atuty. Modelka wygląda zjawiskowo, delikatnie kusi i uwodzi gości programu i widzów zgromadzonych w studiu.

Inne bieliźniane stylizacje są równie atrakcyjne. Piękne, czarne body seksownie otula doskonałą sylwetkę. Gdzieniegdzie tiulowe wstawki subtelnie odkrywają fragmenty ciała, ale w elegancki, estetyczny sposób. Frywolny welonik, zakrywa pośladki. Sznureczki z metalowymi elementami podkreślają mocny charakter stylizacji. Wodzianka tak ubrana, sprawia wrażenie kobiety zdecydowanej, świadomej swoich walorów.

Nie zawsze trzeba odkrywać ciało, aby wyglądało seksownie. Ta bielizna szczelnie zakrywa kobiece atuty , ale mimo to Wodzianka emanuje seksem. Gorset podkreśla szczupłą talię, krągłe biodra i doskonale eksponuje wydatny biust modelki, przyodziany jedynie w skromną, białą koszulkę. Krótkie szorty, podkreślają zgrabną pupę i odsłaniają niewiarygodnie długie nogi. Kreacja niezwykle kobieca, romantyczna.

Dodaj komentarz

Post Navigation