Niektóre produkty, pomimo braku konkretnej daty przydatności, po jakimś czasie tracą swoje właściwości. Do tego grona należą przede wszystkim artykuły higieniczne, w tym szczotki do włosów, szczotki do zębów czy ręczniki, które mogą stać się siedliskiem roztoczy i bakterii. Wbrew pozorom, nawet bielizna ma datę przydatności.

Read More →

Jesień zbliża się wielkimi krokami, dlatego już teraz warto zastanowić się nad kupnem cieplejszej piżamy. Producenci bielizny oferują szeroki wybór kompletów z długimi rękawami i nogawkami, które świetnie sprawdzą się podczas jesiennej aury. W wyborze należy kierować się nie tylko kolorem, wzornictwem i fasonem, ale przede wszystkim jakością materiału. Dzięki temu zyskamy gwarancję, że piżama na jesień będzie nie tylko atrakcyjna, ale i bardzo komfortowa w noszeniu.

Read More →

Odpowiednio dobrana bielizna jest niezastąpiona w modelowaniu ciała, dlatego warto zastanowić się nad wyborem majtek jak najlepiej dopasowanych do kształtu pośladków i bioder. Producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom pań o różnych typach sylwetki, dzięki czemu każda kobieta ma szansę znaleźć dla siebie idealny fason. Majtki dopasowane do kształtu pupy pomogą uwydatnić kuszącą linię bioder, niezależnie od tuszy.

Read More →