Panie prowadzące aktywny tryb życia często stawiają na sport, regularnie trenują jogę, bieganie czy jazdę konno. Intensywny ruch oddziałuje również na piersi, dlatego koniecznie należy zapewnić im odpowiednie podtrzymanie. W tym zadaniu niezastąpione okażą się biustonosze sportowe, które są dostępne w różnych fasonach. Bardzo ważne jest, aby dopasować stanik do charakteru aktywności fizycznej. Dzięki temu uda nam się wyeliminować dyskomfort związany z podskakującym biustem oraz zadbać o skuteczne podtrzymanie piersi.

Read More →

Światowi projektanci bielizny nie przestają zaskakiwać – z roku na rok ich propozycje są coraz bardziej oryginalne, a wiele z nich przypomina fashionerskie dzieła sztuki. Nic dziwnego, że pokazy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, również wśród osób, które na co dzień preferują klasyczne fasony bielizny. Najwięcej emocji wywołuje pokaz Victoria’s Secret, który dyktuje trendy na nadchodzący rok. Wiele fasonów inspirowanych najnowszą kolekcją można znaleźć w dobrze zaopatrzonych sklepach z bielizną – najmodniejsze trendy są na wyciągnięcie ręki.

Read More →

Czy można zapewnić sobie szczuplejszą sylwetkę bez ćwiczeń i restrykcyjnej diety? Jak najbardziej – bielizna modelująca okaże się niezastąpiona w tym zadaniu. Modelowanie figury może sprowadzać się także do optycznego powiększenia biustu – wybrane fasony biustonoszy będą efektywne również w tym zadaniu. Dzięki odpowiednio dobranym modelom z łatwością uda nam się uzyskać pożądany rezultat, dlatego warto przyjrzeć się najpopularniejszym propozycjom z działu korygującej bielizny.

Read More →