Polki przykładają coraz większą wagę do wyboru bielizny, co wiąże się z większą świadomością dotyczącą właściwego dopasowania biustonosza do piersi. Producenci staników starają się sprostać potrzebom każdej klientki, czego dowodem jest dostępność modeli w najróżniejszych rozmiarach. Obecnie bez problemu można kupić bieliznę nawet na bardzo duże piersi. Jeszcze niedawno największym zainteresowaniem cieszyła się miseczka 75B, obecnie jednak coraz więcej Polek zamawia bieliznę w rozmiarze „C” i więcej. Kobiety zwracają uwagę przede wszystkim na wygodę noszenia, dlatego bardzo popularne są biustonosze formowane termicznie typu kopa.

Read More →

W dzisiejszych czasach odpowiednio dopasowana bielizna może być naprawdę skutecznym sposobem na zamaskowanie niedoskonałości sylwetki. Warto zwrócić uwagę nie tylko na dobór właściwych fasonów, ale również na kolory i desenie. Widoczne efekty zapewni nam przede wszystkim typowa bielizna korygująca, ale również niektóre modele klasycznych fig czy leginsów mogą okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Read More →

Zimowa aura już niedługo na dobre zagości za oknem, dlatego warto już teraz wybrać dla siebie modną i zarazem ciepłą czapkę. Niezliczone propozycje projektantów okażą się świetną inspiracją zarówno dla pań preferujących skromniejsze nakrycia głowy, jak i dla kobiet uwielbiających bardziej awangardowe propozycje.

Read More →