axami-5821

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednio dobrany strój (a w szczególności bielizna) może być bardziej pobudzający niż nagość – stanowi bowiem wyjątkowo apetyczną pożywkę dla wyobraźni. Jego dodatkową zaletą jest to, że pomaga maskować pewne mankamenty figury, od których chyba żadna kobieta nie jest całkowicie wolna. Tym samym strój (również te jego elementy, które pozostają najbliżej intymnych części ciała) istotnie wpływa na pewność siebie i zwiększa poziom zadowolenia z własnego wyglądu. Pozostaje jednak do rozstrzygnięcia pewna kwestia. Mianowicie, jaką bieliznę wybrać, aby zachwycić mężczyznę swoim ciałem?

Read More →

Wydarzenie MET Gala jest organizowane każdego roku z inicjatywy Anny Vintour, redaktor naczelnej amerykańskiego „Vouge’a” i zyskało sobie opinię jednego z najważniejszych eventów modowych na świecie. Gromadzi tych, którym udało się odnieść spektakularne sukcesy w biznesie, również w jego specyficznej odmianie, jaką jest show biznes. Podobne wydarzenia wymagają odpowiedniego stroju – naczelna zasada jego doboru brzmi: „wyrazistość ponad wszystko”, przy czym czasami zamiast „wyrazistość” mogłoby występować słowo „przejrzystość”, a nawet „przezroczystość”.

Read More →

bartka1

Bardotka to rodzaj biustonosza całkowicie bez ramiączek bądź z odpinanymi ramiączkami, który zaprojektowany jest tak, aby odsłaniać górną część biustu. Nazwa wzięła się od nazwiska Brigitte Bardot. Ale po kolei…

Brigitte Bardot to pochodząca z Francji aktorka, modelka i piosenkarka, która w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych XX wieku była uznawana za wcielenie seksapilu i ideał kobiecej urody. Jak to zwykle bywa z ideałami, wzdychali do niej mężczyźni z całego świata, dla wielu była również inspiracją. John Lennon i Paul McCartney chcieli nakręcić film pt. „The Beatles i Bardot”, a Andy Warhol chętnie pokazywał aktorkę w swoich grafikach. Francuzka zasłynęła również tym, że stała się prekursorką w odsłanianiu sporych fragmentów biustu oraz ramion. Ciekawostką jest, że to właśnie ona jako jedna z pierwszych zaczęła nosić bikini, eksponując na plaży swoje wdzięki. Współcześnie nazwalibyśmy ją więc trendsetterką, ale również skandalistką…

Read More →

rosalia02Ślub, jako jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu wielu kobiet, wymaga wyjątkowej oprawy. Wszystko musi być tutaj dopięte na ostatni guzik, suknia ma spełniać marzenia, a bielizna – być zwiastunem cudnej nocy poślubnej. Jak ją zatem kompletować, aby uniknąć wpadki? Na co zwracać uwagę, jak dokonywać wyborów? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

W szale poszukiwań wymarzonej kreacji i butów zapominamy niekiedy o bieliźnie, która tego wyjątkowego dnia jest przecież równie istotna. Dlatego dziś w siedmiu prostych punktach podpowiemy Ci, jak skompletować ślubną wyprawkę. Suknia i dodatki to bowiem nie wszystko – równie ważna jest także bielizna, która tego dnia wyjątkowo musi ze wszystkim współgrać. A zatem – oto nasze rady.

Read More →

9jnpnkbk

Dobrze dobrane majtki potrafią zdziałać cuda – podkreślą nasze atuty i skutecznie zamaskują pewne niedoskonałości. Dodadzą nam seksapilu i kobiecości albo zakamuflują to, co niekoniecznie chciałybyśmy eksponować światu. Dlatego wybór odpowiedniej bielizny to absolutna podstawa tego, aby czuć się atrakcyjnie i komfortowo.

Codzienne skompletowanie stroju potrafi pochłonąć nam całe wieki. Nasze szafy i garderoby pękają w szwach, a my same troszczymy się o to, aby jak najlepiej się prezentować i czuć pewnie wraz z każdym stawianym przez nas krokiem. Dlaczego by zatem nie podchodzić tak samo też do bielizny? Nieważne, czy oglądać będzie ją ktoś poza nami – starannie dobrana skutecznie poprawi nam nastrój, podniesienie samoocenę oraz poczucie własnej wartości.

Read More →

MARILYN MONROEBieliźniane wpadki mogą przytrafić się każdemu – nawet, jeśli mamy za sobą pomoc stylistów – jak największe światowe gwiazdy, nigdy nie wiemy, kiedy i nas takowa czeka. Doświadczenia tak rodzimych, jak i zagranicznych celebrytek potraktować można jednak jako przestrogę oraz spróbować uczyć się na ich błędach. Niekiedy wystarczy jeden podmuch wiatru lub niefortunnie przybrana pozycja, aby całemu światu ukazała się nasza choćby i najpiękniejsza bielizna. Niestety, nie zawsze jest to równie zjawiskowe, jak słynne zdjęcie Marilyn Monroe, stojącej na kratce wentylacyjnej nowojorskiego metra i przytrzymującej zadzierającą się do samej góry sukienkę. Dziś na przykład pokazujemy te nieco mniej spektakularne wpadki gwiazd. Read More →