Zawód stylistki nikogo nie dziwi – wiele pań i panów potrzebuje profesjonalnego spojrzenia zawodowca by w pełni ocenić czy jego gust oraz styl pasują do sylwetki, sposobu bycia oraz panujących trendów. Jest to istotne w kontekście własnej samooceny i postrzegania. Jednak zawód brafitterki wciąż jeszcze budzi pewne kontrowersje. Wiele pań uważa za zbędne to by ich biustem zajmowała się specjalistka. Część z nich uważa, że sama jest w stanie dobrać sobie odpowiednią bieliznę, a część nieco wstydzi się pokazywania w samej bieliźnie obcej osobie. Czy warto skorzystać z usług brafitterki?

Read More →

Wczesne godziny kojarzymy głównie z pośpiechem, stresem oraz trudem związanym ze wstawaniem. Każda z nas wie, jak ciężki może stać się poranek gdy trzeba wyprawić dzieci do szkoły, zrobić śniadanie, a dodatkowo skupić się na własnym wyglądzie. Makijaż, dobór odpowiedniego stroju, dodatków, to rytuał każdej eleganckiej kobiety. Poranki nie muszą jednak kojarzyć się wyłącznie z obowiązkami, monotonią i rutyną. Mogą stać się również czasem, w którym każda z nas poczuje się seksownie i komfortowo zaraz po przebudzeniu.

Read More →

Kolejna edycja Top Model przynosi nam następną dawkę emocji i atrakcji związanych z oglądaniem zmagań pięknych pań i panów w drodze do kariery zawodowych modeli. Zdania na ten temat są podzielone – część widzów jest zachwycona możliwością oglądania piękna ludzkiego ciała w doskonałych stylizacjach i bieliźnie, inni – nieco bardziej konserwatywni – dopatrują się w tym programie zbyt śmiałej nagości.

Read More →

posladki

Piękne pośladki to marzenie każdej kobiety. Ładna i jędrna pupa to nie tylko lepsza prezencja i uznanie w oczach partnera, ale także możliwość zakładania modnych obcisłych kostiumów czy wieczorowych sukienek. Nic jednak nie przychodzi samo i o jędrne oraz ładnie podniesione pośladki trzeba nieco powalczyć.

Read More →

Lubisz czuć się zadbana i atrakcyjna, dlatego też w ciągu dnia starasz się podkreślać swoją urodę – wykonujesz staranny makijaż, układasz włosy, komponujesz modny strój i dopełniasz stylizację biżuterią, wybierasz zapach, który podkreśli Twoją osobowość i nastrój… A kiedy wieczorem wracasz do domu – pragniesz po prostu zdjąć błyskotki, pozbyć się make-up’u, upiąć włosy na czubku głowy i wskoczyć w coś wygodnego. Ulubionym luźnym strojem okazuje się być piżama lub koszulka nocna – jednak, czy wybierając komfortową bieliznę nocną możemy również wyglądać atrakcyjnie i wciąż czuć się zadbane? Oczywiście, że tak! Poniżej przedstawiamy na to dowody – oto bielizna nocna, dzięki której poczujesz się piękna także w nocy.

Read More →