Wczesne godziny kojarzymy głównie z pośpiechem, stresem oraz trudem związanym ze wstawaniem. Każda z nas wie, jak ciężki może stać się poranek gdy trzeba wyprawić dzieci do szkoły, zrobić śniadanie, a dodatkowo skupić się na własnym wyglądzie. Makijaż, dobór odpowiedniego stroju, dodatków, to rytuał każdej eleganckiej kobiety. Poranki nie muszą jednak kojarzyć się wyłącznie z obowiązkami, monotonią i rutyną. Mogą stać się również czasem, w którym każda z nas poczuje się seksownie i komfortowo zaraz po przebudzeniu.

Wieczorne wyjścia wiążą się ze szczegółowym procesem przemian. Nie tylko dbamy o to, aby nasz makijaż podkreślał oczy i usta. To także zniewalająca kreacja. Co gdyby romantyczny wieczór znalazł swoje odbicie w porze śniadania? Połączenie wygody i śmiałego wyglądu zapewni nam bielizna. To ona przecież towarzyszy nam od momentu pójścia spać do momentu, w którym wstajemy z łóżka.

Wdzięczna koszulka z uroczym wzorem kwiatów to model Irmina marki Nipplex.
Chłodne poranki wymagać będą jednak dodatku w postaci miłego i ciepłego szlafroka, który doda dziewczęcego uroku.

Urok szlafroka Dixi z pewnością rozpogodzi nawet szary poranek.

Tak jak wieczór bez romantycznej kolacji, tak i poranek bez dobrego śniadania, aromatycznego zapachu kawy, a także relaksującej muzyki, nie ma prawa bytu. Oto drobne radości, które zmieniają świt w pełen uśmiechu początek dnia. Warto zatem zwieńczyć całość odpowiednią koszulką, która nie tylko doda nam pewności siebie, ale od teraz stanie się Twoim nocnym i porannym must have.

Koszulka Pigeon P-501 to sposób by pięknie wyglądać po przebudzeniu.

Dodaj komentarz

Post Navigation