nude_bra2

Bielizna w kolorze nude ma jedną podstawową cechę: ma wyglądać tak, jakby jej nie było. A zatem idealnie stopić się z kolorem naszej skóry i sprawić, że poczujemy się w niej kobieco, skromnie, a jednocześnie subtelnie i delikatnie. Kiedy zatem ją kupić i w jakich okolicznościach zakładać?

Największą zaletą bielizny nude jest jej uniwersalność. Ponieważ nie rzuca się w oczy, wydaje się idealna na każde okazje, niezależnie od naszego wieku czy temperamentu. Ale skąd właściwie się wzięła i co kryje się pod tą obcobrzmiącą nazwą?

Read More →

Jak zapewne zauważyliście czytając pierwszą część poradnika “Jak dobrać biustonosz”, zakup idealnie dopasowanego biustonosza nie jest sprawą prostą (a przynajmniej na początku). Jeśli już jednak ustalimy rozmiar biustonosza, który odpowiednio pasować będzie do naszych wymiarów przychodzi czas na wybór konkretnego typu i modelu biustonosza. I znowu możemy mieć pewien kłopot, gdyż w sklepach z bielizną znajdziemy dziś cały szereg różnych rodzajów staników. Każdy z nich ma swoje odrębne właściwości oraz estetykę i przeznaczony jest dla pań mających różne oczekiwania i potrzeby. W trzeciej części naszego cyklu przyjrzymy się nieco bliżej różnym rodzajom biustonoszy i powiemy pokrótce czym się charakteryzują oraz do jakich sytuacji nadają się ich konkretne typy. Read More →

W pierwszej części poradnika o doborze biustonosza głównym tematem naszych rozważań było ustalenie optymalnego rozmiaru stanika. Nie znaczy to jednak, że temat doboru idealnego biustonosza został zamknięty. O biustonoszach warto wiedzieć nieco więcej i w poniższym wpisie poszerzymy tę wiedzę o inne, dodatkowe aspekty związane z budową biustonoszy, sposobami ich zakładania, prania oraz przechowywania.

Read More →