Marilyn_MonroeBiustonosz, który z piersi robił pociski? Mimo tej dosyć militarnej nazwy tak właśnie było – w latach 50. ubiegłego wieku dużą popularnością cieszyły się bowiem modele biustonoszy o wyraźnie wykończonych szpicach, których celem było zwrócenie uwagi na piersi, a konkretnie – na sutki. Za oceanem nosiła je m.in. Marylin Monroe, a w Polsce – Violetta Villas.

Bullet bra z języka angielskiego oznacza dosłownie stanik-pocisk. I definicja ta najlepiej oddaje charakter tego fasonu. Staniki produkowane zgodnie z takim krojem, miały za zadanie ostro i odważnie eksponować kobiece biusty. Działo się tak z dwóch przynajmniej powodów.

Read More →

Wyszczuplają talię od kilku do kilkunastu centymetrów, pięknie eksponują biust i ponętnie kształtują sylwetkę, uwydatniając niezwykle seksowny kształt klepsydry. Nic dziwnego, że gorsety od wieków cieszą się tak dużą popularnością wśród tych wszystkich kobiet, które pragną jak najmocniej podkreślić swoje naturalne atuty.

Read More →

mama2

Skompletowanie garderoby dla przyszłej mamy nie jest zadaniem łatwym. Szczególną uwagę należy przyłożyć tutaj do kupna biustonosza, przed którym stoi nie lada wyzwanie. Ponieważ piersi rosną i wykazują się znaczną wrażliwością, musi on zapewniać ciężarnej maksimum komfortu, a do tego być trwałym i wytrzymałym. Czym zatem kierować się podczas robienia zakupów? Na co zwracać uwagę, po jakie modele sięgać, a jakie lepiej omijać?

Read More →