Wiele zmian zachodzących w organizmie kobiety bezpośrednio wpływa na kształt piersi – niestety, nie zawsze są to zmiany pozytywne. Podczas ciąży rozmiar biustu może zaskoczyć niejedną przyszłą mamę. Niestety, biust po karmieniu piersią najczęściej traci dotychczasową jędrność i nierzadko staje się dla kobiety źródłem kompleksów. Tymczasem wielu niepożądanym zmianom można zapobiec, aby jednocześnie zadbać o atrakcyjny wygląd biustu. Warto podkreślić, że wbrew pozorom samo karmienie nie ma znaczącego wpływu na jego kondycję.

Read More →

Depilacja laserowa cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet, którym zależy na satysfakcjonujących rezultatach. Dzięki niej można szybko pozbyć się zbędnego owłosienia i cieszyć się trwałym efektem. Tak jak w przypadku innych zabiegów kosmetycznych, również depilacja laserem posiada wady i zalety.

Read More →

Bielizna to jedna z bardziej uniwersalnych propozycji na prezent dla kobiety. Mężczyźni chętnie kupują swoim partnerkom nie tylko zmysłowe komplety, ale także wygodne koszule nocne czy pidżamy. Niestety, wybór odpowiedniego fasonu nie zawsze jest prostym zadaniem – szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę biustonosze. Każdy mężczyzna powinien pamiętać o tym, aby nie kierować się swoimi preferencjami, tylko przede wszystkim wziąć pod uwagę upodobania partnerki. Nie można zapominać, że na miano udanych prezentów zasługują wyłącznie te upominki, które podobają się obdarowanej osobie.

Read More →

Mikołajki są świetnym pretekstem do tego, aby wręczyć ukochanej zmysłową bieliznę. Warto zdecydować się na najnowsze modele biustonoszy czy body, które będą nie tylko miłym urozmaiceniem w codziennych stylizacjach, ale sprawdzą się również z myślą o specjalnych okazjach. Bielizna na Mikołajki może w pewien sposób odnosić się do grudniowego święta – oryginalne zestawy w czerwonym odcieniu wspaniale komponują się z jego symboliczną kolorystyką.

Read More →