Wczesna diagnostyka raka piersi zwiększa szanse na całkowite wyleczenie, dlatego ważne jest, aby każda kobieta potrafiła samodzielnie zbadać swoje piersi i tym samym wykryć niepokojące zmiany. Na szczęście nie jest to trudne zadanie, a wiele przydatnych wskazówek można znaleźć w wielu źródłach. Samobadanie piersi obejmuje nie tylko badanie dotykowe, ale także dokładne oglądanie biustu.

Read More →

Długie jesienne wieczory warto sobie uprzyjemnić, rozgrzewając całe ciało. Pyszna, rozgrzewająca herbata to strzał w dziesiątkę, aby zadbać o doskonałe samopoczucie, gdy za oknem panuje ponura, jesienna aura. Wbrew pozorom, napoje o rozgrzewających właściwościach są banalnie proste w przygotowaniu.

Read More →

Przekłuwanie miejsc intymnych to dla wielu osób najlepszy sposób na wyrażenie siebie i podkreślenie własnej indywidualności. Niestety, kolczyki w tak delikatnych obszarach ciała nie zawsze są dobrym pomysłem, a w wielu przypadkach ich założenie okaże się niemożliwe. Piercing miejsc intymnych wiąże się z możliwością wystąpienia wielu skutków ubocznych, które koniecznie trzeba wziąć pod uwagę, zanim odwiedzimy salon piercingu.

Read More →

Coraz więcej kobiet rezygnuje ze zwykłych fasonów biustonoszy, a obiektem ich zainteresowania jest bielizna o specyficznym kroju. Wśród Polek popularne są staniki longline, które są dostępne w najróżniejszych odsłonach. Bardzo często zachwycają one eleganckim designem idącym w parze z wygodą noszenia. Specyficzny krój podoba się przede wszystkim amatorkom stylu vintage, ale ten fason przypadnie do gustu także miłośniczkom balkonetek czy typów półusztywnianych. Warto podkreślić, że biustonosze longline mogą być bardzo zróżnicowane pod kątem miseczek.

Read More →

Poranne wstawanie nie musi kojarzyć się z ustawianiem drzemki i z poczuciem niewyspania. Dzięki sprawdzonym trikom można szybko wyrwać się z objęć Morfeusza i z radością rozpocząć nowy dzień. Czasami dobrym rozwiązaniem okaże się wyrobienie nawyku wstawania, a niekiedy lepszym sposobem będą eksperymenty z budzikiem.

Read More →