Dzisiaj stawia się głównie na młodość – młodzi, piękni i aktywni są ponoć siłą napędową tego świata. Mniej docenia się dzisiaj życiowe doświadczenie i mądrość ludzi, którzy przeżyli nieco lat na tym świecie. Podobno panom wiek służy – stają się dojrzalsi, pewniejsi siebie i atrakcyjniejsi. Panie nieco gorzej przeżywają przemijanie lat młodości zapominając, że każda kobieta ma w sobie ukryte piękno.

Read More →

sylwetka typu gruszka

Sylwetka w kształcie gruszki to rodzaj figury, który dotyczy całkiem sporej liczby pań. Delikatna linia ramion oraz talii kontrastuje w niej z pełniejszą linią bioder. Mówiąc prosto – chodzi o te panie, które obdarzone zostały drobny biustem, ale za to nieco większą pupą. Zazwyczaj posiadaczki takiego typu sylwetki pragną nieco wyrównać swoją figurę i sprawić by biust optycznie się powiększył, a szerokie biodra zwęziły – tak aby całość dążyła do formy klepsydry. Różnego rodzaju pisma i poradniki doradzają jak wywołać taki efekt poprzez umiejętne dobieranie spodni, bluzek i dodatków. Jednak z figurą w kształcie gruszki można też wiele zrobić dzięki odpowiedniej bieliźnie. A zatem jaka bielizna damska jest najlepsza w takim wypadku?

Read More →

Szóstego grudnia obchodzimy Mikołajki – tak powszechnie przyjęło nazywać się to święto ku czci biskupa Miry. Święty Mikołaj obecnie bardziej kojarzy się z Wigilią, ale tradycja pozostała tradycją i drobne upominki dajemy sobie też na długo przed Bożym Narodzeniem. A skoro jest to tradycyjne święto to warto zadbać o świąteczny nastrój. Co prawda nie jest to oficjalny dzień wolny od pracy, ani kościelny czas celebracji, ale w świadomości ludzi Mikołajki nadal pozostają dniem specjalnym. Specjalny dzień oznacza też specjalną okazje dla każdej kobiety – zwykle w pracy organizuje się symboliczne spotkania lub nawet małe bankiety z tej okazji. Wypada wtedy zaprezentować się nieco odświętniej. Co najlepiej założyć w ten dzień?

Read More →