Każda młoda mama powinna zadbać o swoją wygodę, dlatego bardzo ważne jest, aby dokładnie zastanowić się nad wyborem odpowiedniej bielizny. Pod uwagę trzeba wziąć przede wszystkim takie fasony, które zapewnią dość łatwy dostęp do piersi, co wpłynie na komfort podczas karmienia. Wbrew pozorom, bielizna dla młodych matek coraz częściej zachwyca modnym wzornictwem – poszczególne biustonosze czy koszule nocne są nie tylko funkcjonalne, ale i bardzo atrakcyjne. Warto nieco bliżej przyjrzeć się najciekawszym propozycjom dedykowanym karmiącym mamom.

Read More →

Panie marzące o idealnej sylwetce często sięgają po różne rodzaje bielizny modelującej, takie jak body, wyszczuplające rajstopy czy biustonosze z wypełnieniem. Nie da się jednak ukryć, że w tym względzie najbardziej efektywny będzie gorset, dzięki któremu można błyskawicznie wykreować swoją figurę. Najważniejsze jest, aby wybrać rozmiar jak najlepiej dopasowany do sylwetki. Warto zaznaczyć, że po gorsety mogą sięgać zarówno szczupłe panie, jak i kobiety z nadwagą – różnorodność modeli sprawia, że nie będzie problemu aby dopasować bieliznę pod swoje potrzeby.

Read More →

Jak sprawić, by noc poślubna była niezapomniana? Z pewnością wielu przyszłych małżonków odczuwa stres przed pierwszą wspólnie spędzoną nocą jako mąż i żona – nawet jeśli nie będzie to ich pierwsza noc w pełnym znaczeniu tego słowa. Obecnie tradycję dotyczącą intymnych chwil nowożeńców traktuje się z przymrużeniem oka, ale nie oznacza to, że wszystkie zwyczaje odeszły do lamusa. Warto przyjrzeć się im nieco bliżej i zastanowić się, w jaki sposób można zadbać o to, aby noc poślubna naprawdę była wyjątkowa.

Read More →