Wybierając prezent dla bliskiej osoby, koniecznie powinniśmy kierować się jej potrzebami oraz indywidualnymi upodobaniami. Zasada ta dotyczy również bielizny – dlatego panowie, którzy chcą obdarować ukochaną zmysłowym kompletem, muszą wziąć pod uwagę wiele kwestii. Wbrew pozorom, nie tylko dobór odpowiedniego rozmiaru może okazać się problematyczny, ale także wybór właściwego fasonu, koloru, a nawet tkaniny, z jakiej został wykonany biustonosz lub koszulka. Na szczęście w sieci czeka na nas naprawdę szeroki wybór tego typu asortymentu, dzięki czemu każdy mężczyzna ma szansę wybrać dla swojej bieliznę, która się spodoba.

Read More →

Pierwszy biustonosz dla dziewczynki powinien być przede wszystkim wygodny dla dziecka i jak najlepiej dopasowany do sylwetki. Niestety, wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy, że nieodpowiednio dobrany stanik może przyczynić się do pogłębiana wad postawy oraz znacznie obniżyć poczucie komfortu. Poza rozmiarem, koniecznie należy zwrócić uwagę na jakość materiału i możliwość regulowania biustonosza. Z kolei dla dorastającej dziewczynki z pewnością najważniejszy będzie stylowy wygląd bielizny.

Read More →

W Polsce opalanie topless wciąż wzbudza wiele kontrowersji, chociaż w wielu europejskich krajach nagie kąpiele słoneczne są jak najbardziej powszechne i nie wzbudzają żadnych emocji wśród pozostałych plażowiczów. Jednak amatorka takiej formy opalania musi pamiętać o ochronie swoich piersi – zwykły krem z filtrem to stanowczo za mało, aby w dostatecznym stopniu zabezpieczyć cienką i wrażliwą skórę.

Read More →

Męska bielizna na lato musi być lekka i przewiewna, aby mogła zapewnić komfort nawet w wyjątkowo upalne dni. Na szczęście jej producenci wychodzą naprzeciw tego typu potrzebom, czego dowodem są kolekcje slipów, szortów czy piżam wykonanych z bawełnianych tkanin o najwyższej jakości.

Read More →

Lato wiąże się z wyższymi temperaturami powietrza – warto pod tym kątem skompletować wygodną i atrakcyjną bieliznę. Upalne dni i gorące noce bywają bardzo uciążliwe, ale dzięki odpowiednio dobranym elementom garderoby możemy zapewnić sobie poczucie komfortu niezależnie od aury panującej za oknem. Bielizna na lato powinna być wykonana z tkanin o najwyższej jakości, gwarantujących jak najlepszą cyrkulację powietrza. Lepiej zrezygnować z opiętych fasonów szytych z domieszką sztucznych materiałów i postawić na delikatne, bawełniane tkaniny. Świetną propozycją może być także bielizna sportowa.

Read More →